Masz predyspozycje do pracy w obsłudze klienta?

Firma Lombard66 to sieć kilkunastu prężnie działających punktów udzielających ekspresowych pożyczek pod zastaw towaru, skupująca i sprzedająca używany sprzęt RTV, AGD, GSM, HI-FI i wiele innych produktów. Firma istnieje od ponad 15 lat. We wszytskich miastach aktywnie poszukujemy do pracy kandydatów:

Doradca Klienta

Co oferujemy:

  • stałą umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • stałe wynagrodzenie oraz atrakcyjny system premiowy,
  • pracę w trybie zmianowym (punkt jest otwarty 7 dni w tygodniu),
  • możliwość elastycznego dopasowania godzin pracy,
  • szkolenie przygotowujące do pracy,
  • przyjazną atmosferę,
  • możliwość awansu dla najlepszych.

Zakres obowiązków

  • Obsługa klienta przychodzącego do punktu sprzedaży
  • Skupowanie towarów od klientów oraz ich dalsza sprzedaż
  • Sprawdzanie działania przyjmowanego sprzętu oraz jego legalności
  • Wycena towarów przynoszonych przez klientów
  • Negocjacje warunków handlowych z klientami
  • Podpisywanie umów z klientami
  • Ekspozycja towarów na półkach
  • Prowadzenie kasy fiskalnej-wystawianie faktur
  • Wypłacanie pożyczek
  • Monitorowanie terminowości spłat prowizji
  • Dbałość o czystość w punkcie

Wymagania

  • praktyczna znajomość technik sprzedaży (mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta)
  • bardzo dobra umiejętność organizacji pracy własnej i zespołu
  • umiejętność podejmowania trafnych decyzji w warunkach stresowych
  • wysokie zdolności negocjacyjne
  • kreatywność
  • otwartość

Mail

Oblicz ratę pożyczki

Kwota pożyczki
Okres spłaty
Do zwrotu