Wiosenna wyprzedaż

PRACA

Atrakcyjna praca na stanowisku sprzedawca

Kogo szukamy ?

Poszukujemy energicznej i komunikatywnej osoby do pracy w lombard 66 jako obsługa klienta w naszym punkcie stacjonarnym !

Jeśli lubisz pracę z ludźmi i szukasz nowych wyzwań, to ta oferta jest dla Ciebie! W lombard 66 cenimy sobie doświadczenie i umiejętności naszych pracowników, dlatego też oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość rozwoju i awansu.

Szukamy osób:

  • Komunikatywnych, które łatwo nawiązują kontakt z klientem.
  • Zaangażowanych, lubiących wyjść poza schemat
  • Szybko uczących się, które stale chcą poszerzać swoją wiedzę.
  • Ambitnych, chcących zarabiać pieniądze.
  • Uśmiechniętych, optymistycznie nastawionych do życia.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony.
  • Stałe wynagrodzenie podstawowe, oraz możliwość wypracowania wysokiej premii.
  • Szkolenie przygotowujące do pracy.
  • Miłą atmosferę, zniżki pracownicze.
  • Kartę multisport.
  • Możliwość awansu.
  • Wysokość wynagrodzenia 4 000 - 5 500 zł/mies. brutto

Zakres obowiązków:

  • Obsługa klienta;
  • Skupowanie towarów od klientów oraz ich dalsza sprzedaż;
  • Sprawdzanie działania przyjmowanego sprzętu;
  • Wycena towarów przynoszonych przez klientów;
  • Negocjacje warunków handlowych z klientami;
  • Prowadzenie kasy fiskalnej- wystawianie faktur
  • Wystawianie towarów na allegro/olx/FB

Jeśli posiadasz:

  • Dyspozycyjność i elastyczność w godzinach pracy;
  • Umiejętność obsługi komputera i urządzeń technicznych
  • Kompetencje interpersonalne i umiejętność nawiązywania kontaktów z ludźmi;
  • Chęć do nauki i rozwoju zawodowego. to zachęcamy do przesyłania swojej aplikacji!

Jak wygląda proces rekrutacji?

  • Kontakt telefoniczny z informacjami o pierwszym etapie;
  • Krótka zapoznawcza rozmowa telefoniczna;
  • Spotkanie z naszym kierownikiem regionalnym na rozmowie o prace;
  • Po pozytywnej weryfikacji - propozycja odbycia testowych dni pracy!

Dziękujemy za przeczytanie całego ogłoszenia - Nie czekaj, aplikuj już dziś i dołącz do naszego zespołu w Lombard 66 !

CV w formacie pdf (wraz z aktualnym zdjęciem) prosimy wysłać na adres mailowy lub skorzystać z formularza podanego niżej. W wiadomości prosimy o dodanie nazwy miasta, do którego rekrutujesz.

Skontaktujemy się z wybranymi osobami, które zaprosimy do wzięcia udziału w rozmowie kwalifikacyjnej.

Mail

Wysyłanie...

Wyślij nam swoje CV