Lombard Jarocin, ul. Wrocławska 22


Powodzenie! Wiadomość wysłana poprawnie.
Błąd! Wystąpił problem przy wysyłaniu wiadomości.
Błąd! Zaznacz weryfikację antyspamową.

Napisz do nas

Dane adresowe

  • Lokal: Lombard Jarocin
  • Ulica: ul. Wrocławska 22
  • Miasto: 63-200 Jarocin
  • Telefon: 539 733 190
  • Email: wroclawska22@lombard66.pl
  • Godziny otwarcia: pon-pt: 9-20, sob: 9-20, nd: Nieczynne

Pożyczki pod zastaw Jarocin

Jeśli zaistniała sytuacja, w której potrzebujesz dodatkowej gotówki warto zgłosić się po nią w pewne miejsce. Nie ma sensu brać pieniędzy w niepewnych lub niesprawdzonych miejscach. Warto wówczas wybrać się do Lombard Jarocin.

Lombard 66 w Jarocinie oferuje pożyczkę na bardzo atrakcyjnych oraz konkurencyjnych warunkach. Jest ona sprawdzona przez wielu zadowolonych klientów, którzy wracają do Lombard 66 jeśli zdarzy się sytuacja, iż ponownie potrzebna im jest gotówka.
Ponadto Lombard 66 Jarocin udziela pożyczek pod zastaw. Możesz przyjść do Lombard 66 z cennym, według Ciebie przedmiotem, zastawić go u nas i odebrać później lub, jeśli wolisz, zostawić go w Lombard 66 na stałe.


W Lombard66 w Jarocinie otrzymasz pożyczkę po pierwsze szybko, po drugie na jasnych i zrozumiałych warunkach, a po trzecie i najważniejsze pożyczkę bezpieczną.
Sprzedaż z możliwością wykupu w lombardzie to, według nas i naszych stałych klientów, najlepszy sposób na to, aby poradzić sobie z chwilowym brakiem gotówki.
 

Skup złota Jarocin

Warto dodać, że za przyniesiony przedmiot dostajesz sprawiedliwą i atrakcyjną zapłatę. To nie są tylko puste słowa, gdyż lista naszych zadowolonych klientów rośnie z dnia na dzień. A Ci, którzy choć raz skorzystali z naszych usług wracają skorzystać z innych lub znów z tych samych. Wiedzą już, że mają do czynienia z dobrymi usługami za atrakcyjną i konkurencyjną cenę. Dodatkowo każdy kto odwiedzi Lombard 66 w Jarocinie i skorzysta z pożyczki lub pożyczki pod zastaw będzie miał do czynienia z pomocną i miłą obsługą naszego wykwalifikowanego personelu.

 

Skup telefonów Jarocin


Jeśli poszukujesz dobrej jakości przedmiotów jakich jak sprzęt RTV lub AGD, lub sprzęty muzyczne lub wszelkie inne przedmioty kolekcjonerskie wstąp do Lombard 66 w Jarocinie. To właśnie u nas kupisz to wszystko w rewelacyjnej cenie. Każdy z przedmiotów sprzedajemy nawet o połowę taniej!
W Lombard66 Jarocin skupujemy złoto i telefony. Więc jeśli chcesz zmienić telefon na nowy lub stary już Ci się znudził możesz go u nas zostawić i otrzymać za niego pieniądze, który wykorzystasz na dowolny cel. A jeśli jesteś posiadaczem sporej ilości złotej biżuterii i uważasz musisz zmniejszyć swoją kolekcję to również zapraszamy do Lombard 66, gdyż skup złota Jarocin to jedna z pozycji w naszej ofercie.
Mieszkańcy Jarocina znają nas i darzą zaufaniem bo wiedzą, że jesteśmy uczciwi i każdy z klientów może liczyć na pomoc. W Lombard 66 Jarocin żaden z klientów nie zostanie odesłany z kwitkiem. Dzięki temu zyskujemy sympatię od naszych klientów i każdy kto raz do nas przyjdzie zawsze wraca.