Lombard Konin, ul. Chopina 15m


PROSZĘ CZEKAĆ...

Napisz do nas

Dane adresowe

  • Lokal: Lombard Konin
  • Ulica: ul. Chopina 15m
  • Miasto: 62-510 Konin
  • Telefon: 539 178 833
  • Email: chopina15@lombard66.pl

Godziny otwarcia

  • Dni robocze: 8-20
  • Sobota: 8-20
  • Niedziela: Nieczynne

Lombard w Koninie to miejsce, w którym świadczymy wiele usług. Naszym zadaniem jest pomoc wszystkim, którzy potrzebują wsparcia w różnych dziedzinach życia. Osoby potrzebujące szybkiej gotówki mogą skorzystać z pożyczki pod zastaw, Ci z Państwa, którzy chcą pozbyć się zbędnych sprzętów mogą je nam odsprzedać, a osoby poszukujące dobrego sprzętu w atrakcyjnej cenie także znajdą u nas coś dla siebie.

Pożyczki pod zastaw Konin

Problemy z utrzymaniem płynności finansowej dotykają wielu polskich rodzin. Jest to szczególnie widoczne, kiedy pojawiają się niespodziewane wydatki. Tylko nieliczni Polacy mają odłożone pieniądze na „ciężkie czasy”. Tym wszystkim, którzy potrzebują gotówki, a nie mają własnych oszczędności, możemy zaproponować pożyczkę pod zastaw na bardzo korzystnych warunkach. Umowa pożyczkowa jest prosta i nie zawiera żadnych kruczków prawnych. Gotówkę otrzymają Państwo zaraz po podpisaniu umowy, bez oczekiwania na decyzję pożyczkową.

Skup złota Konin

Dla tych z Państwa, którzy mają w domu sprzęty, z których nie korzystają lub biżuterię, która od lat leży w szkatułce i kurzy się, mamy zupełnie inną ofertę skup złota i srebra oraz skup sprzętów elektronicznych. Specjalnością naszego Lombardu jest skup złota inwestycyjnego (przede wszystkim skup złotych monet i sztab) a także skup biżuterii. To jednak nie wszystko, co mogą Państwo do nas przynieść. Chętnie przyjmiemy również telefony, sprzęt RTV oraz wszelkiego rodzaju sprzęt sportowy. Odwiedzając nas i odsprzedając nam swoje sprzęty zyskają Państwo dodatkowe pieniądze i wolną przestrzeń w mieszkaniu.

Lombard 66 Konin

Sprzedaż złota i elektroniki

Jeśli nie są Państwo zainteresowani sprzedażą swoich rzeczy a chcą kupić dobrej jakości produkty albo używane złoto w pięknej jubilerskiej odsłonie to również zapraszamy do naszego Lombardu w Koninie. Mamy szeroką ofertę złota i elektroniki w bardzo przystępnych cenach. Zaletą naszego sklepu jest szeroki i niepowtarzalny asortyment. Warto też wspomnieć, że codziennie pojawiają się nowe perełki, na które warto zapolować. Lombard w Koninie to miejsce, o którym powinien wiedzieć każdy mieszkaniec miasta. To tutaj można skorzystać z szybkiej, taniej i bezpiecznej pożyczki pod zastaw. Przyjmujemy także używane sprzęty i prowadzimy skup złota. Cennik, którego używamy w naszym Lombardzie jest bardzo korzystny, o czym mogą zaświadczyć klienci, którzy odwiedzają nas każdego dnia. Zachęcamy Państwa do częstego odwiedzania naszego punktu w Koninie.