Lombard Głogów, ul. Plac 1000-lecia 9


Powodzenie! Wiadomość wysłana poprawnie.
Błąd! Wystąpił problem przy wysyłaniu wiadomości.
Błąd! Zaznacz weryfikację antyspamową.

Napisz do nas

Dane adresowe

  • Lokal: Lombard Głogów
  • Ulica: ul. Plac 1000-lecia 9
  • Miasto: 67-200 Głogów
  • Telefon: 508 621 924
  • Email: plactysiaclecia9@lombard66.pl
  • Godziny otwarcia: pon-pt: 9-20, sob: 9-20, nd: Nieczynne

Lombard to miejsce na mapie Głogowe, które warto znać. Świadczymy szeroką gamę bardzo zróżnicowanych usług, dzięki czemu każdy znajdzie tu coś dla siebie. Dla tych, którzy potrzebują szybkiej gotówki mamy pożyczki pod zastaw. Tym z Państwa, którzy chcą się pozbyć niepotrzebnych sprzętów możemy zaoferować ich skup. Jeśli natomiast poszukują Państwo dobrych produktów w przystępnej cenie to u nas z pewnością je znajdą.

Pożyczki pod zastaw Głogów

Pożyczka to jedna z opcji zdobycia pieniędzy na niespodziewane wydatki. Na rynku istnieje wiele firm udzielających kredytów i pożyczek. Jednak nie wszystkie pożyczają gotówkę na dobrych i przejrzystych warunkach. Jeśli zależy Państwu na szybkiej i bezpiecznej gotówce, to najlepiej skorzystać z naszej pożyczki pod zastaw. Pieniądze otrzymają Państwo od ręki, umowa jest prosta i przejrzysta a warunki pożyczki bardzo korzystne. Zapraszamy do naszego Lombardu w Głogowie, gdzie można zapoznać się dokładniej z warunkami pożyczki.

Skup złota Głogów

W naszym Lombardzie poza pożyczkami mogą Państwo skorzystać z usługi skupu złota, elektroniki a także sprzętu elektronicznego. Naszą specjalizacją jest skup złota inwestycyjnego ( w tym szczególnie skup złotych monet i sztab). Jednak to nie wszystko czym się zajmujemy. Ponadto oferujemy także skup złota i srebra w formie wyrobów jubilerskich np. pierścionków, bransoletek czy naszyjników. Tych z Państwa, którzy szukają miejsca, gdzie można sprzedać nieużywane już sprzęty także zapraszamy do nas. Przyjmujemy gadżety elektroniczne, sprzęt RTV i AGD a także sprzęt sportowy. Wszystko, to co stoi nieużywane w szafkach, mogą Państwo u nas sprzedać zyskując miejsce na nowe przedmioty i pieniądze na ich zakup.

Sprzedaż złota i elektroniki

Lombard to nie tylko instytucja pożyczkowa ale przede wszystkim punkt handlowy. Jak już wyżej wspomnieliśmy można u nas sprzedać używane złoto, srebro a także różnorodne sprzęty, ale też dokonać zakupu dobrej jakości towarów. Zachęcamy do odwiedzenia naszego punktu. Znajdą tu Państwo wiele interesujących produktów dla siebie lub bliskich. Lombard w Głogowie to miejsce oferujące usługi, które zainteresują każdego mieszkańca miasta. Ci z Państwa, którzy potrzebują szybkiej gotówki mogą ją pozyskać korzystając z pożyczki pod zastaw. Tym którzy chcą pozbyć się niepotrzebnej biżuterii możemy zaproponować skup złota. Cennik obowiązujący w naszym Lombardzie jest bardzo korzystny, o czym przekonało się już wielu naszych klientów. Chętnie przyjmiemy również inne sprzęty, które zajmują miejsce w Państwa domach. Jeśli natomiast poszukują Państwo wysokiej jakości produktów w przystępnych cenach to także warto odwiedzić nasz punkt. Z pewnością znajdą tu Państwo coś dla siebie.

Sieć Lombardów - Lombard 66

Zastaw - Skup - Sprzedaż

Odwiedź nasz lokal już dziś!