Wiosenna wyprzedaż

Lombard Głogów, ul. Plac 1000-lecia 9


PROSZĘ CZEKAĆ...

Napisz do nas

Dane adresowe

  • Lokal: Lombard Głogów
  • Ulica: ul. Plac 1000-lecia 9
  • Miasto: 67-200 Głogów
  • Telefon: 508 621 924
  • E-mail: plactysiaclecia9@L66.pl

Godziny otwarcia

  • Dni robocze: 8-20
  • Sobota: 8-20
  • Niedziela: 8-20 Tylko handlowe

Wybrane produkty z punktu

Lombard to miejsce na mapie Głogowe, które warto znać. Świadczymy szeroką gamę bardzo zróżnicowanych usług, dzięki czemu każdy znajdzie tu coś dla siebie. Tym z Państwa, którzy chcą się pozbyć niepotrzebnych sprzętów możemy zaoferować ich skup. Jeśli natomiast poszukują Państwo dobrych produktów w przystępnej cenie to u nas z pewnością je znajdą.

 

Skup złota Głogów

W naszym Lombardzie mogą Państwo skorzystać z usługi skupu złota oraz elektroniki. Naszą specjalizacją jest skup złota inwestycyjnego ( w tym szczególnie skup złotych monet i sztab). Jednak to nie wszystko czym się zajmujemy. Ponadto oferujemy także skup złota i srebra w formie wyrobów jubilerskich np. pierścionków, bransoletek czy naszyjników. Tych z Państwa, którzy szukają miejsca, gdzie można sprzedać nieużywane już sprzęty także zapraszamy do nas. Przyjmujemy gadżety elektroniczne, sprzęt RTV i AGD, a także sprzęt sportowy. Wszystko, to co stoi nieużywane w szafkach, mogą Państwo u nas sprzedać zyskując miejsce na nowe przedmioty i pieniądze na ich zakup.

Sprzedaż złota i elektroniki

Lombard to przede wszystkim punkt handlowy. Jak już wyżej wspomnieliśmy można u nas sprzedać używane złoto, srebro a także różnorodne sprzęty, ale też dokonać zakupu dobrej jakości towarów. Zachęcamy do odwiedzenia naszego punktu. Znajdą tu Państwo wiele interesujących produktów dla siebie lub bliskich. Lombard w Głogowie to miejsce oferujące usługi, które zainteresują każdego mieszkańca miasta.Tym, którzy chcą pozbyć się niepotrzebnej biżuterii możemy zaproponować skup złota. Cennik obowiązujący w naszym Lombardzie jest bardzo korzystny, o czym przekonało się już wielu naszych klientów. Chętnie przyjmiemy również inne sprzęty, które zajmują miejsce w Państwa domach. Jeśli natomiast poszukują Państwo wysokiej jakości produktów w przystępnych cenach to także warto odwiedzić nasz punkt. Z pewnością znajdą tu Państwo coś dla siebie.