Nie płać za dostawę - skorzystaj z promocji - Zamów teraz z dostawą ZA DARMO od 99zł! 

Lombard Gniezno, ul. Warszawska 34


PROSZĘ CZEKAĆ...

Napisz do nas

Dane adresowe

  • Lokal: Lombard Gniezno
  • Ulica: ul. Warszawska 34
  • Miasto: 62-200 Gniezno
  • Telefon: 692 046 006
  • E-mail: warszawska34@lombard66.pl

Godziny otwarcia

  • Dni robocze: 8-20
  • Sobota: 8-20
  • Niedziela: 8-20 Tylko handlowe

Lombard Gniezno 

Lombard 66 Gniezno to jeden z punktów należących do sieci Lombard 66. Mieści się w Gnieźnie przy ul. Warszawskiej 34. Otwarty jest od poniedziałku do soboty w godzinach 8:00 – 20:00. Odwiedzając ten punkt możesz liczyć na profesjonalną  i kompetentną obsługę, która dzięki ciągłemu doszkoleniu jest znakomicie zaznajomiona w temacie oferowanych przez nas usług dzięki czemu doradzą i odpowiedzą na każde pytanie. Lombard Gniezno oferuje skup złota i elektroniki, a także sprzedaż złota i elektroniki

Pożyczki pod zastaw


Jedną z form uzyskania pieniędzy jest pożyczka pod zastaw w Lombard Gniezno w prosty, szybki i bezpieczny sposób. Ważną kwestią jest to, że otrzymasz pieniądze od ręki. Co wystarczy zrobić? Przyjść do naszego punktu ze sprzętem, przedmiotem, biżuterią, którą chcesz zastawić. Na miejscu pracownik wyceni rzecz, a następnie umówicie termin spłaty. W dalszej kolejności podpiszecie dokumenty i gotowe. Zależy nam na klientach, dlatego też jeśli czegoś nie zrozumiesz poproś pracownika o wytłumaczenie danej kwestii.To żaden problem. Nieporozumieniom mówimy nie. Ważne jest, żebyś przed podpisaniem dokumentów nie miał wątpliwości bądź niewiedzy. Pracownik na punkcie jest wyszkolony i chętnie udzieli odpowiedzi. 

 


Skup złota i elektroniki 


Lombard Gniezno zajmuje się również skupem złota. Oznacza to, że jeśli masz w domu drogocenną biżuterię, monety bądź sztabki złota możesz je do nas przynieść. Skupimy je, a Ty zyskasz dodatkową gotówkę. W naszym lombardzie cennik jest atrakcyjny. Można się o tym przekonać między innymi czytając nasze opinie stałych, zadowolonych klientów. Dodatkowo to miejsce, w którym możesz zostawić sprzęt, którego nie używasz, dając im drugie życie. Jeśli w Twoim domu są przedmioty, które zabierają miejsce, a są jeszcze w dobrym stanie możesz je do nas przynieść. Jeśli posiadasz dobry sprzęt, jednak chcesz go wymienić na nowszy model również powinieneś do nas zawitać. Możesz też skorzystać z formularza wycen na naszej stronie, jeśli nie chcesz wychodzić z domu. 

 

Sprzedaż złota i elektroniki


Lombard 66 Gniezno to punkt na mapie miasta, w którym możesz zaoszczędzić kupując wiele wartościowych rzeczy w bardzo dobrym stanie za mniejsze pieniądze. W lombardzie znajdziesz towary powystawowe, nową biżuterię oraz wiele przedmiotów, które zostały skupione, aby dać im drugie życie. Jeśli masz wątpliwości, zapamiętaj, że każdy sprzęt jest starannie sprawdzany przez pracownika lombardu. W związku z czym nie powinieneś martwić się czy sprzęt będzie wadliwy. Nasze wszystkie produkty możesz zobaczyć na stronie internetowej. Możesz również odwiedzić nas osobiście, chętnie porozmawiamy oraz doradzimy. Przyjdź i zobacz co u nas znajdziesz, a gwarantujemy, że będziesz pozytywnie zaskoczony. Czekamy na Ciebie!