Lombard Grodzisk Wlkp. , ul. Wawrzyniaka 6/1


Powodzenie! Wiadomość wysłana poprawnie.
Błąd! Wystąpił problem przy wysyłaniu wiadomości.
Błąd! Zaznacz weryfikację antyspamową.

Napisz do nas

Dane adresowe

  • Lokal: Lombard Grodzisk Wlkp.
  • Ulica: ul. Wawrzyniaka 6/1
  • Miasto: 62-065 Grodzisk Wlkp.
  • Telefon: 508 621 728
  • Email: wawrzyniaka6@lombard66.pl
  • Godziny otwarcia: pon-pt: 10-18, sob: 10-14, nd: Nieczynne

 

Lombard Grodzisk Wlkp.

Jeden z punktów należących do sieci Lombard 66 mieści się w Grodzisku Wielkopolskim przy ulicy Warzywniaka 6. Otwarty jest codziennie w godzinach 9:00 – 20:00. Odwiedzając ten punkt możesz liczyć na profesjonalną i kompetentną obsługę, która dzięki ciągłemu doszkoleniu jest znakomicie zaznajomiona w temacie oferowanych przez co nas usług dzięki czemu odpowiedzą na każde pytanie.

 

 

Pożyczki pod zastaw w Grodzisku

Dzięki miłej i pomocnej obsłudze oraz jasnych i prostych warunkach naszych usług zyskujemy przychylność, sympatię i zaufanie wśród klientów dzięki czemu lista naszych stałych, zadowolonych klientów stale się powiększa.
Duża wagę przykładamy do tego, aby klienci byli zadowoleni z wykonanych przez nas usług. Dlatego staramy się, aby warunki udzielanych przez nas pożyczek były dla wszystkich jasne, przejrzyste i proste w zrozumieniu. Jeśli jednak któryś z zainteresowanych naszymi usługami wciąż ma wątpliwości czy obawy zapraszamy na bezpłatną wycenę pożyczki pod zastaw. Niezobowiązująco i bez żadnych opłat dokonamy wyliczeń na podstawie oferowanego przedmiotu i czasu pożyczki tak, aby przed podjęciem decyzji klient wiedział na co może się zdecydować.

 

 

Skup telefonów i złota w Grodzisku wielkopolskim

 

 

Lombard w Grodzisku Wielkopolskim oferuje nie tylko pożyczki pod zastaw, lecz również skup złota oraz skup telefonów. Co ważne, klient podczas zawarcia umowy pożyczki może zdecydować czy dany przedmiot chce zostawić na stałe czy odebrać w późniejszym czasie. Staramy się być elastyczni i dostosowywać się do naszych klientów. Zależy nam również za spełnieniu wymagań i oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów. Zawsze staramy się dobierać takie rozwiązania, aby każdy był zadowolony. Nikt nie zostanie odesłany z kwitkiem z Lombard66 Grodzisk Wielkopolski.
Zapraszamy również wszystkich, którzy chcieliby pozbyć się swojego starego telefonu czy zmniejszyć swoją kolekcję złotej czy srebrnej biżuterii. Gwarantujemy atrakcyjne i konkurencyjne stawki.
Ponadto można u nas kupić wiele dobrej jakości, sprawnych sprzętów AGD czy RTV. Sprzedajemy w rewelacyjnych cenach, nawet połowę taniej. Ponadto przy zakupie otrzymasz od nas gwarancję rozruchową. Zatem jeśli po zakupie dojdzie do ujawnienia się jakiejś wady ukrytej to możesz liczyć na to, iż zajmiemy się naprawą takiego sprzętu, a ty nie poniesiesz za to żadnych dodatkowych kosztów finansowych. Natomiast jeśli okaże się, że nie uda nam się naprawić tego sprzętu to oczywiście istnieje możliwość wymiany go na inny sprzęt. Lub jeśli nie będziesz zainteresowany wymianą może zwrócić Ci wcześniej poniesione koszty przy zakupie sprzętu.

Lombard Grodzisku Wlkp

 

Sieć Lombardów - Lombard 66

Zastaw - Skup - Sprzedaż

Odwiedź nasz lokal już dziś!