Prezenty na Dzień Kobiet i Mężczyzn :)

Lombard Grodzisk Wlkp. , ul. Szeroka 23a


PROSZĘ CZEKAĆ...

Napisz do nas

Dane adresowe

  • Lokal: Lombard Grodzisk Wlkp.
  • Ulica: ul. Szeroka 23a
  • Miasto: 62-065 Grodzisk Wlkp.
  • Telefon: 508 621 728
  • E-mail: szeroka23@l66.pl

Godziny otwarcia

  • Dni robocze: 8-20
  • Sobota: 8-20
  • Niedziela: 8-20 Tylko handlowe

Wybrane produkty z punktu

Lombard Grodzisk Wlkp.

Jeden z punktów należących do sieci Lombard 66 mieści się w Grodzisku Wielkopolskim przy ulicy Szerokiej 23a. Otwarty jest codziennie w godzinach 9:00 – 20:00. Odwiedzając ten punkt możesz liczyć na profesjonalną i kompetentną obsługę, która dzięki ciągłemu doszkoleniu jest znakomicie zaznajomiona w temacie oferowanych przez nas usług dzięki czemu odpowiedzą na każde pytanie.

 

 

Skup telefonów i złota w Grodzisku wielkopolskim

 

Lombard w Grodzisku Wielkopolskim oferuje skup złota oraz skup telefonów. Staramy się być elastyczni i dostosowywać się do naszych klientów. Zależy nam również za spełnieniu wymagań i oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów. Zawsze staramy się dobierać takie rozwiązania, aby każdy był zadowolony. Nikt nie zostanie odesłany z kwitkiem z Lombard66 Grodzisk Wielkopolski.
Zapraszamy również wszystkich, którzy chcieliby pozbyć się swojego starego telefonu czy zmniejszyć swoją kolekcję złotej czy srebrnej biżuterii. Gwarantujemy atrakcyjne i konkurencyjne stawki.

Sprzedaż złota i elektroniki 


Ponadto można u nas kupić wiele dobrej jakości, sprawnych sprzętów AGD czy RTV. Sprzedajemy w rewelacyjnych cenach, nawet połowę taniej. Ponadto przy zakupie otrzymasz od nas gwarancję rozruchową. Zatem jeśli po zakupie dojdzie do ujawnienia się jakiejś wady ukrytej to możesz liczyć na to, iż zajmiemy się naprawą takiego sprzętu, a ty nie poniesiesz za to żadnych dodatkowych kosztów finansowych. Natomiast jeśli okaże się, że nie uda nam się naprawić tego sprzętu to oczywiście istnieje możliwość wymiany go na inny sprzęt. A jeśli nie będziesz zainteresowany wymianą możemy zwrócić Ci wcześniej poniesione koszty przy zakupie sprzętu.