Nie płać za dostawę - skorzystaj z promocji - Zamów teraz z dostawą ZA DARMO od 99zł! 

Lombard Jarocin, ul. Wrocławska 22


PROSZĘ CZEKAĆ...

Napisz do nas

Dane adresowe

  • Lokal: Lombard Jarocin
  • Ulica: ul. Wrocławska 22
  • Miasto: 63-200 Jarocin
  • Telefon: 539 733 190
  • E-mail: wroclawska22@lombard66.pl

Godziny otwarcia

  • Dni robocze: 8-20
  • Sobota: 8-20
  • Niedziela: 8-20 Tylko handlowe

Skup złota i elektroniki Jarocin

Warto dodać, że za przyniesiony przedmiot dostajesz sprawiedliwą i atrakcyjną zapłatę. To nie są tylko puste słowa, gdyż lista naszych zadowolonych klientów rośnie z dnia na dzień. A Ci, którzy choć raz skorzystali z naszych usług wracają skorzystać z innych lub znów z tych samych. Wiedzą już, że mają do czynienia z dobrymi usługami za atrakcyjną i konkurencyjną cenę. Dodatkowo każdy kto odwiedzi Lombard 66 w Jarocinie i skorzysta z pożyczki lub pożyczki pod zastaw będzie miał do czynienia z pomocną i miłą obsługą naszego wykwalifikowanego personelu. W Lombard66 Jarocin skupujemy złoto i telefony. Więc jeśli chcesz zmienić telefon na nowy lub stary już Ci się znudził możesz go u nas zostawić i otrzymać za niego pieniądze, który wykorzystasz na dowolny cel. A jeśli jesteś posiadaczem sporej ilości złotej biżuterii i uważasz musisz zmniejszyć swoją kolekcję to również zapraszamy do Lombard 66, gdyż skup złota Jarocin to jedna z pozycji w naszej ofercie.

 

Sprzedaż złota i elektroniki Jarocin


Jeśli poszukujesz dobrej jakości przedmiotów jakich jak sprzęt RTV lub AGD, lub sprzęty muzyczne lub wszelkie inne przedmioty kolekcjonerskie wstąp do Lombard 66 w Jarocinie. To właśnie u nas kupisz to wszystko w rewelacyjnej cenie. Każdy z przedmiotów sprzedajemy nawet o połowę taniej!

Mieszkańcy Jarocina znają nas i darzą zaufaniem bo wiedzą, że jesteśmy uczciwi i każdy z klientów może liczyć na pomoc. W Lombard 66 Jarocin żaden z klientów nie zostanie odesłany z kwitkiem. Dzięki temu zyskujemy sympatię od naszych klientów i każdy kto raz do nas przyjdzie zawsze wraca.