Lombard Kalisz, ul. Śródmiejska 33


PROSZĘ CZEKAĆ...

Napisz do nas

Dane adresowe

  • Lokal: Lombard Kalisz
  • Ulica: ul. Śródmiejska 33
  • Miasto: 62-800 Kalisz
  • Telefon: 788 957 662
  • E-mail: srodmiejska33@lombard66.pl

Godziny otwarcia

  • Dni robocze: 8-20
  • Sobota: 8-20
  • Niedziela: Nieczynne

Lombard 66 w Kaliszu

Niemal każdemu zdarzyła się choć raz sytuacja, w której potrzebował gotówki ze względu na nieprzewidziane wydatki. Czasami uda się pożyczyć od rodziny czy znajomych, ale bywają sytuacje, kiedy jest to niemożliwe i trzeba sobie radzić inaczej.

Pożyczki pod zastaw

W takich trudnych sytuacjach może pomóc wizyta w naszym Lombardzie. Oferujemy pożyczki pod zastaw na bardzo dobrych warunkach. Zastawiając u nas złoto czy sprzęt elektroniczny otrzymasz od razu gotówkę do ręki. A kiedy wyjdziesz już na prostą będziesz mógł odebrać zastawione rzeczy. Korzystając z naszych usług możesz liczyć na dobre warunki pożyczki, bezpieczne umowy bez żadnych kruczków prawnych a także na dyskrecję.

Skup złota i elektroniki

Jeśli masz obawy przed zaciąganiem pożyczek możemy zaoferować Ci skup przyniesionych przez Ciebie przedmiotów. Dzięki temu od razu będziesz miał gotówkę w ręku i nie będziesz musiał martwić się spłacaniem długu. Specjalizacją naszego Lombardu w Kaliszu jest skup złota. W naszej ofercie jest zarówno skup złota inwestycyjnego jak i skup biżuterii. Możesz śmiało przynieść do nas każdy przedmiot wykonany ze złota, a nasi pracownicy wycenią go i od Ciebie kupią. To jednak nie wszystko, co możemy Ci zaoferować. Jeśli nie interesuje Cię skup złotych monet i sztab a złota biżuteria jest Ci zbyt droga zawsze możesz przynieść do nas inne przedmioty. Oferujemy także skup zegarków oraz elektroniki. Możesz do nas przynieść również sprzęt sportowy, którego już nie potrzebujesz albo artykuły RTV i AGD. Niezależnie z czym przyjdziesz nasi pracownicy wycenią przedmiot i doradzą co możesz z nim zrobić.

Sprzedaż biżuterii i elektroniki

Lombard Kalisz jako główny cel stawia sobie pomoc ludziom, którzy do nas przyjdą. Dlatego osobom potrzebującym dodatkowej gotówki oferujemy pożyczki na bardzo dogodnych warunkach albo skup złota i srebra a także skup złotych pierścionków czy elektroniki. Jednakże zapraszamy też wszystkich tych, którzy chcą kupić złoto w przystępnej cenie. Przede wszystkim zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą złotej i srebrnej biżuterii. Mamy w niej pierścionki, bransoletki, łańcuszki oraz inne wyroby jubilerskie. Większość z nich to wyroby jedyne w swoim rodzaju i niepowtarzalne. Doskonale sprawdzą się w roli upominku dla bliskiej osoby. Jeśli natomiast chcesz wymienić stary telefon na nowszy model albo zależy Ci na zakupie sprzętu sportowego za nieduże pieniądze to zapraszamy do nas.


 

Lombard to miejsce, które warto znać. Zawsze, gdy potrzebna jest Ci dodatkowa gotówka możesz przyjść i skorzystać z atrakcyjnej i bezpiecznej pożyczki pod zastaw. Jeśli nie lubisz zaciągać zobowiązań możesz skorzystać z naszej oferty jaką jest skup złota. Cennik na używane złoto jaki posiadamy jest dla klientów niezwykle korzystny. Lombard w Kaliszu to także miejsce, gdzie można kupić piękną biżuterię, wysokiej jakości sprzęt elektroniczny a także niestandardowe dekoracje do domu. Odwiedź nas i sam przekonaj się, że było warto.