Lombard Krotoszyn, ul. Rynek 19


Powodzenie! Wiadomość wysłana poprawnie.
Błąd! Wystąpił problem przy wysyłaniu wiadomości.
Błąd! Zaznacz weryfikację antyspamową.

Napisz do nas

Dane adresowe

  • Lokal: Lombard Krotoszyn
  • Ulica: ul. Rynek 19
  • Miasto: 63-700 Krotoszyn
  • Telefon: 508 621 850
  • Email: rynek19@lombard66.pl
  • Godziny otwarcia: pon-pt: 9-21, sob: 9-21, nd: Nieczynne

 

Lombard Krotoszyn

Lombard 66 to rozbudowana sieć lombardów mająca swoje siedziby w wielu miastach województwa wielkopolskiego i lubuskiego. Lombard 66 znajduje się między innymi w Krotoszynie, w którym świadczone są nasze flagowe usługi takie jak pożyczki pod zastaw. Ale nie tylko. Zajmujemy się również skupem złota, a także skupem telefonów każdej marki.

Ogromne starania przykładamy do jakości naszej obsługi. Nasz kadra pracownicza regularnie przechodzi wszelkie niezbędne szkolenia, tak by byli Państwo zadowoleni i usatysfakcjonowani z każdej wizyty w naszym Lombardzie 66. Każdy klient może liczyć na indywidualne podejście i dostosowanie rozwiązań tak, aby mógł nam zaufać i powrócić. To co dla nas ważne, to bycie przejrzystym. Nic nie ukrywamy. Nasze usługi nie opierają się skomplikowanych kruczkach napisanych maleńką czcionką. Staramy się, aby wszelkie zasady dotyczące pożyczek pod zastaw czy choćby skupu telefonów oraz złota były jak najbardziej jasne i dla wszystkich zrozumiałe.

 

Skup Telefonów Krotoszyn

 

Zdajemy sobie sprawę z tego, iż często branie pożyczki pod zastaw jest dla niektórych procesem skomplikowanym i budzącym wiele obaw. Dlatego nasz zespół odpowie na wszelkie pytania naszych klientów i stanie na wysokości, aby rozwiać wszelkie wątpliwości osób zainteresowanych pożyczką pod zastaw. Oferujemy wcześniejszą wycenę takiej pożyczki pod zastaw. Wycena jest oczywiście niezobowiązująca i bezpłatna, dostępna dla wszystkich. Wystarczy, aby klient zainteresowany pożyczką pod zastaw przyszedł do Lombard 66 Krotoszyn z cennym przedmiotem. Nasz pracownik wyceni przyniesiony przez klienta przedmiot i biorąc po uwagę okres spłaty pożyczki na jaką klient chce się zdecydować obliczy wszystkie odsetki od pożyczki pod zastaw. Dzięki temu klient jeszcze przed podjęciem ostatecznej decyzji ma w pełni klarowny obraz tego jak ta pożyczka pod zastaw będzie wyglądała. Ponadto, przedmiot, który zostanie wykorzystany podczas procesu pożyczki pod zastaw może zostać przed klienta odebrany w późniejszym czasie. Jeśli natomiast klient nie będzie już zainteresowany tym przedmiotem może on zostać w Lombard 66 Krotoszyn na stałe.

 

Skup Złota Krotoszyn

 

Taka sama zasada przejrzystości obowiązuje oczywiście również w przypadku skupu złota czy telefonów. Wystarczy wstąpić do naszego oddziału Lombard 66 w Krotoszynie z, na przykład, złotą biżuterią lub telefonem. Nasz pracownik najpierw wyceni dany przedmiot, a dopiero później klient podejmie decyzje czy, aby na pewno chce ten przedmiot u nas sprzedać.

W prowadzeniu lombardów mamy wieloletnie doświadczenie. Mamy bardzo dużo stałych klientów, którzy do nas wracają. Dzięki temu, że my i nasze usługi jesteśmy transparentni stale zyskujemy zaufanie i sympatie naszych klientów.

 

Sieć Lombardów - Lombard 66

Zastaw - Skup - Sprzedaż

Odwiedź nasz lokal już dziś!