Lombard Oleśnica, ul. Jana Matejki 24


Powodzenie! Wiadomość wysłana poprawnie.
Błąd! Wystąpił problem przy wysyłaniu wiadomości.
Błąd! Zaznacz weryfikację antyspamową.

Napisz do nas

Dane adresowe

  • Lokal: Lombard Oleśnica
  • Ulica: ul. Jana Matejki 24
  • Miasto: 56-400 Oleśnica
  • Telefon: 508 621 915
  • Email: matejki24@lombard66.pl
  • Godziny otwarcia: pon-pt: 10-18, sob: 10-14, nd: Nieczynne

 

Lombard Oleśnica

 

W województwie dolnośląskim, w mieście Oleśnica mieście się jeden z sieci naszych Lombard 66.
Mamy wiele punktów Lombard 66, które rozciągnięte są po całej zachodniej Polsce. Lombard 66 mogą Państwo znaleźć w województwie wielkopolskim, województwie dolnośląskim jak i w województwie lubuskim. W każdym z nim będą mieć Państwo do czynienia z naszą wykwalifikowaną, doświadczoną i bardzo dobrze wyszkoloną kadrą pracowniczą. Wkładamy mnóstwo energii i zapału w to, aby nasi pracownicy byli w stanie zapewnić Państwu kompleksową usługę na najwyższym poziomie. Dlatego jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, obawy czy wątpliwości dotyczące świadczonych przez nas usług to proszę wstąpić naszego oddziału Lombard 66 w Oleśnicy, a z całą pewnością nasi pracownicy Państwu pomogą.

 

Skup złota Oleśnica

 

W Lombard 66 w Oleśnicy mogą Państwo skorzystać z wielu usług. Między innymi mogą nam Państwo sprzedać telefon każdej marki, a także mogą nam Państwo sprzedać złoto. Oczywiście nasi pracownicy wcześniej wycenią przyniesiony przez Państwa przedmiot. Oferujemy bardzo atrakcyjne i konkurencyjne ceny. Zawsze staramy się tak dopasować ofertę do klienta, aby obie strony były zadowolone. To czego mogą być Państwo pewni, to to, że na pewno nie zostaną Państwo odesłani z Lombard 66 Oleśnica z kwitkiem.

 

Skup telefonów Oleśnica

 

Zależy nam na tym, aby klienci korzystający z usługi pożyczki pod zastaw w Lombard 66 byli zadowoleni i aby w przypadku kolejnej podobnej potrzeby również zgłosili się do Lombard 66 w Oleśnicy. Dzięki temu wiemy, że jeśli nasze usługi są przejrzyste dla wszystkich to nasi klienci obdarzą nas zaufaniem i sympatią. Dzięki temu zyskamy stałych klientów. A to zawsze cieszy najbardziej.

W Lombard 66 w Oleśnicy chętnie również skupujemy używaną lub nieużywaną złotą biżuterię lub po prostu złoto po różną postacią. Po za tym skupujemy telefony. Nie ważne jakiej jest marki lub w jakim jest stanie. Mimo, iż telefon z jakim się Państwo zgłosicie do Lombard 66 w Oleśnicy może nie do końca być sprawny to nie oznacza, że go od Państwa nie odkupimy. Dlatego warto zaglądać do Lombard 66 w Oleśnicy w celu uzyskania szczegółowych informacji.

 

Sieć Lombardów - Lombard 66

Zastaw - Skup - Sprzedaż

Odwiedź nasz lokal już dziś!