Lombard Oleśnica, ul. Jana Matejki 24


PROSZĘ CZEKAĆ...

Napisz do nas

Dane adresowe

  • Lokal: Lombard Oleśnica
  • Ulica: ul. Jana Matejki 24
  • Miasto: 56-400 Oleśnica
  • Telefon: 508 621 915
  • E-mail: matejki24@lombard66.pl

Godziny otwarcia

  • Dni robocze: 8-20
  • Sobota: 8-20
  • Niedziela: Nieczynne

Lombard Oleśnica

 

W województwie dolnośląskim, w mieście Oleśnica mieście się jeden z sieci naszych Lombard 66.
Mamy wiele punktów Lombard 66, które rozciągnięte są po całej zachodniej Polsce. Lombard 66 mogą Państwo znaleźć w województwie wielkopolskim, województwie dolnośląskim jak i w województwie lubuskim. W każdym z nim będą mieć Państwo do czynienia z naszą wykwalifikowaną, doświadczoną i bardzo dobrze wyszkoloną kadrą pracowniczą. Wkładamy mnóstwo energii i zapału w to, aby nasi pracownicy byli w stanie zapewnić Państwu kompleksową usługę na najwyższym poziomie. Dlatego jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, obawy czy wątpliwości dotyczące świadczonych przez nas usług to proszę wstąpić do naszego oddziału Lombard 66 w Oleśnicy, a z całą pewnością nasi pracownicy Państwu pomogą.

 

Skup złota Oleśnica

 

W Lombard 66 w Oleśnicy mogą Państwo skorzystać z wielu usług. Między innymi mogą nam Państwo sprzedać telefon każdej marki, a także mogą nam Państwo sprzedać złoto. Oczywiście nasi pracownicy wcześniej wycenią przyniesiony przez Państwa przedmiot. Oferujemy bardzo atrakcyjne i konkurencyjne ceny. Zawsze staramy się tak dopasować ofertę do klienta, aby obie strony były zadowolone. To czego mogą być Państwo pewni, to to, że na pewno nie zostaną Państwo odesłani z Lombard 66 Oleśnica z kwitkiem.

Skup telefonów Oleśnica

 

Zależy nam na tym, aby klienci korzystający z usługi pożyczki pod zastaw w Lombard 66 byli zadowoleni i aby w przypadku kolejnej podobnej potrzeby również zgłosili się do Lombard 66 w Oleśnicy. Dzięki temu wiemy, że jeśli nasze usługi są przejrzyste dla wszystkich to nasi klienci obdarzą nas zaufaniem i sympatią. Dzięki temu zyskamy stałych klientów. A to zawsze cieszy najbardziej.

W Lombard 66 w Oleśnicy chętnie również skupujemy używaną lub nieużywaną złotą biżuterię lub po prostu złoto pod różną postacią. Po za tym skupujemy telefony. Nie ważne jakiej jest marki lub w jakim jest stanie. Mimo, iż telefon z jakim się Państwo zgłosicie do Lombard 66 w Oleśnicy może nie do końca być sprawny to nie oznacza, że go od Państwa nie odkupimy. Dlatego warto zaglądać do Lombard 66 w Oleśnicy w celu uzyskania szczegółowych informacji.