Lombard Ostrów Wielkopolski, ul. Kaliska 13


PROSZĘ CZEKAĆ...

Napisz do nas

Dane adresowe

  • Lokal: Lombard Ostrów Wielkopolski
  • Ulica: ul. Kaliska 13
  • Miasto: 63-400 Ostrów Wielkopolski
  • Telefon: 539 521 829
  • Email: kaliska13@lombard66.pl

Godziny otwarcia

  • Dni robocze: 8-24
  • Sobota: 8-24
  • Niedziela: Nieczynne

Lombard w Ostrowie Wielkopolskim


W Ostrowie Wielkopolskim znajduje się jeden z naszych punktów Lombard 66. Oferujemy w nim, tak jak w pozostałych naszych punktach, szereg usług. Są to między innymi sprzedaż, pożyczki i serwis pogwarancyjny.
Sprzedajemy przedmioty, które inni klienci u nas zastawili i ich nie odebrali. Są to najczęściej sprzęty używane jednak każdy taki sprzęt został przez naszych pracowników dokładnie sprawdzony. Sprzedajemy sprzęty wyłącznie sprawne, jednak zawsze są one w znacznie niższej cenie niż w każdym innym sklepie. Jednak to nie wszystko. Jako nieliczni do każdego zakupionego sprzętu oferujemy gwarancję rozruchową. Polega to na tym, że jeśli zdarzy się sytuacja, że po zakupie danego przedmiotu ujawni się jego wada ukryta, wówczas klienci mogą przyjść do nas z zakupionym sprzętem, który bezpłatnie naprawimy. Klient z tego tytułu nie poniesie żadnych dodatkowych kosztów finansowych. Jeśli okaże się, że nie ma możliwości naprawy to istnieje opcja wymiany sprzętu na inny. Natomiast jeśli klient nie chce skorzystać z tego rozwiązania to oczywiście wówczas zwracamy pieniądze za zakupiony wcześniej sprzęt.

Skup telefonów Ostrów


Lombard w Ostrowie Wielkopolskim udziela również pożyczek pod zastaw. Klienci mogą w Lombard 66 zastawić każdy sprzęt, który ma jakąś wartość oraz odebrać go od nas w późniejszym czasie. Jeśli chcą to oczywiście mogą zastawić danych przedmiot w Lombrad 66 na stałe. Gwarantujemy, że posiadamy najniższe oprocentowanie pożyczki. Jeśli jednak klient przed podjęciem ostatecznej decyzji chciałby otrzymać poglądową wycenę to oczywiście jest to w naszym lombardzie możliwe. Wystarczy, że klient przyniesie do nas przedmiot, który chce zastawić. My go wycenimy i na podstawie określonego czasu spłaty pożyczki wyliczymy odsetki.

 

Pożyczki pod zastaw w Ostrowie Wielkp.

 W Lombard66 w Ostrowie Wielkopolskim, tak jak w pozostałych punktach sieci Lombard66 pracuje wykwalifikowany i pomocny zespół, który dokłada wszelkich starań, aby klienci byli zadowoleni ze świadczonych przez nas usług i aby każda ich wątpliwość czy obawa została rozwiana przed podjęciem jakichkolwiek wiążących decyzji. Zachęcamy klientów do przynoszenia do nas złota lub srebra bo za nie oferujemy najwyższe stawki. Ale nie tylko, gdyż przyjmujemy również brylanty, a także wszelkiego rodzaju sprzęty AGD i RTV.
Do Lombard66 w Ostrowie Wielkopolskim mogą przyjść również klienci, którym zepsuł się sprzęt elektroniczny, ponieważ mamy zespół doświadczonych serwisantów, którzy poradzą sobie z wieloma usterkami. Jesteśmy w stanie wymienić ekrany, głośniki czy nawet porty. Uratujemy Twój laptop czy telefon po zalaniu czy innym wypadku.