Wiosenna wyprzedaż

Lombard Ostrów Wielkopolski, ul. Kaliska 13


PROSZĘ CZEKAĆ...

Napisz do nas

Dane adresowe

  • Lokal: Lombard Ostrów Wielkopolski
  • Ulica: ul. Kaliska 13
  • Miasto: 63-400 Ostrów Wielkopolski
  • Telefon: 539 521 829
  • E-mail: kaliska13@L66.pl

Godziny otwarcia

  • Dni robocze: 8-22
  • Sobota: 8-22
  • Niedziela: 8-21 Tylko handlowe

Lombard w Ostrowie Wielkopolskim


W Ostrowie Wielkopolskim znajduje się jeden z naszych punktów Lombard 66. Oferujemy w nim, tak jak w pozostałych naszych punktach, szereg usług. Są to sprzedaż, skup.
Sprzedajemy przedmioty, którym klienci chcieli dać drugie życie. Są to najczęściej sprzęty używane jednak każdy taki sprzęt został przez naszych pracowników dokładnie sprawdzony. Sprzedajemy sprzęty wyłącznie sprawne, jednak zawsze są one w znacznie niższej cenie niż w każdym innym sklepie. Jednak to nie wszystko. Jako nieliczni do każdego zakupionego sprzętu oferujemy gwarancję rozruchową. Polega to na tym, że jeśli zdarzy się sytuacja, że po zakupie danego przedmiotu ujawni się jego wada ukryta, wówczas klienci mogą przyjść do nas z zakupionym sprzętem, który bezpłatnie naprawimy. Klient z tego tytułu nie poniesie żadnych dodatkowych kosztów finansowych. Jeśli okaże się, że nie ma możliwości naprawy to istnieje opcja wymiany sprzętu na inny. Natomiast jeśli klient nie chce skorzystać z tego rozwiązania to oczywiście wówczas zwracamy pieniądze za zakupiony wcześniej sprzęt.

 


 

Lombard 66 w Ostrowie Wielkp.

 W Lombard66 w Ostrowie Wielkopolskim, tak jak w pozostałych punktach sieci Lombard66 pracuje wykwalifikowany i pomocny zespół, który dokłada wszelkich starań, aby klienci byli zadowoleni ze świadczonych przez nas usług i aby każda ich wątpliwość czy obawa została rozwiana przed podjęciem jakichkolwiek wiążących decyzji. Zachęcamy klientów do przynoszenia do nas złota lub srebra bo za nie oferujemy najwyższe stawki. Ale nie tylko, gdyż przyjmujemy również brylanty, a także wszelkiego rodzaju sprzęty AGD i RTV.