Lombard Poznań, os. Bolesława Chrobrego 114c


PROSZĘ CZEKAĆ...

Napisz do nas

Dane adresowe

  • Lokal: Lombard Poznań
  • Ulica: os. Bolesława Chrobrego 114c
  • Miasto: 60-681 Poznań
  • Telefon: 889 660 166
  • E-mail: kurpinskiego117@lombard66.pl

Godziny otwarcia

  • Dni robocze: 8-21
  • Sobota: 8-21
  • Niedziela: Nieczynne

Lombard Poznań Piątkowo

Mają Państwo problemy finansowe? A może stare, nieużywane sprzęty zajmują szafy, piwnicę i strych? Jeśli tak, to zapraszamy do odwiedzenia naszego Lombardu w Poznaniu przy ulicy Kurpińskiego 117. Tutaj nie tylko pozyskają Państwo dodatkowe pieniądze i wolne miejsce w mieszkaniu ale także kupią doskonałej jakości sprzęt w niezwykle atrakcyjnej cenie.

Pożyczki pod zastaw Poznań

Lombard w Poznaniu to instytucja świadcząca wiele bardzo zróżnicowanych usług. Wśród nich jest udzielanie pożyczek pod zastaw. Nasz Lombard przoduje w tej usłudze. Każdego dnia klienci potrzebujący dodatkowych pieniędzy zastawiają u nas przedmioty, dzięki czemu zyskują potrzebną im gotówkę. Pożyczki pod zastaw zaciągane w naszym Lombardzie są bardzo wygodnym i bezpiecznym pomysłem na rozwiązanie czasowych problemów finansowych. Dzięki takim pożyczkom można otrzymać pieniądze od ręki bez narażania się na ewentualną wizytę windykatora.

Skup złota Poznań

Osoby, które nie potrzebują pożyczki mogą w naszym Lombardzie sprzedać nieużywane sprzęty i używane złoto. Dzięki temu w szafach pojawi się trochę dodatkowego miejsca, a pieniądze ze sprzedaży zasilą budżet domowy. Specjalizacją naszego Lombardu jest skup złota inwestycyjnego (w szczególności skup złotych monet i sztab), skup biżuterii, skup zegarków oraz sprzętów elektronicznych, ale przyjmujemy także inne produkty, które przynoszą do nas klienci. 

Sprzedaż złota i elektroniki

Lombard w Poznaniu to nie tylko pożyczki pod zastaw i skup różnego rodzaju przedmiotów. Szczególnie popularnym towarem w naszym sklepie jest biżuteria. Posiadamy w swoim asortymencie wiele tradycyjnych modeli pierścionków czy bransoletek, ale pojawiają się także prawdziwe perełki, które zostały wykonane na specjalne zamówienie. Ponadto w naszym sklepie mamy także najnowsze modele telefonów komórkowych, doskonałej jakości sprzęt RTV czy dekoracyjne dodatki do domu.

Lombard w Poznaniu to miejsce, w którym można zaciągnąć pożyczkę pod zastaw ale także sprzedać nieużywane sprzęty a w zamian kupić coś nowego. Wybierając się do nas warto pamiętać, że oferujemy skup złota. Cennik, z którego korzystamy jest niezwykle atrakcyjny, o czym świadczą opinie naszych klientów. Niezależnie od tego jakiej usługi Państwo potrzebują zachęcamy do odwiedzenia naszego poznańskiego oddziału.