Prezenty na Dzień Kobiet i Mężczyzn :)

Lombard Poznań, os. Bolesława Chrobrego 114c


PROSZĘ CZEKAĆ...

Napisz do nas

Dane adresowe

  • Lokal: Lombard Poznań
  • Ulica: os. Bolesława Chrobrego 114c
  • Miasto: 60-681 Poznań
  • Telefon: 889 660 166
  • E-mail: chrobrego114@l66.pl

Godziny otwarcia

  • Dni robocze: 8-21
  • Sobota: 8-21
  • Niedziela: 8-21 Tylko handlowe

Lombard Poznań Piątkowo

Czy stare, nieużywane sprzęty zajmują szafy, piwnicę i strych? Jeśli tak, to zapraszamy do odwiedzenia naszego Lombardu w Poznaniu przy ulicy Kurpińskiego 117. Tutaj nie tylko pozyskają Państwo dodatkowe pieniądze i wolne miejsce w mieszkaniu ale także kupią doskonałej jakości sprzęt w niezwykle atrakcyjnej cenie.Skup złota Poznań

W naszym Lombardzie można sprzedać nieużywane sprzęty i używane złoto. Dzięki temu w szafach pojawi się trochę dodatkowego miejsca, a pieniądze ze sprzedaży zasilą budżet domowy. Specjalizacją naszego Lombardu jest skup złota inwestycyjnego (w szczególności skup złotych monet i sztab), skup biżuterii, skup zegarków oraz sprzętów elektronicznych, ale przyjmujemy także inne produkty, które przynoszą do nas klienci. 

Sprzedaż złota i elektroniki

Lombard w Poznaniu to nie tylko skup różnego rodzaju przedmiotów. Szczególnie popularnym towarem w naszym sklepie jest biżuteria. Posiadamy w swoim asortymencie wiele tradycyjnych modeli pierścionków czy bransoletek, ale pojawiają się także prawdziwe perełki, które zostały wykonane na specjalne zamówienie. Ponadto w naszym sklepie mamy także najnowsze modele telefonów komórkowych, doskonałej jakości sprzęt RTV czy dekoracyjne dodatki do domu.

Lombard w Poznaniu to miejsce, w którym można sprzedać nieużywane sprzęty a w zamian kupić coś nowego. Wybierając się do nas warto pamiętać, że oferujemy skup złota. Cennik, z którego korzystamy jest niezwykle atrakcyjny, o czym świadczą opinie naszych klientów. Niezależnie od tego jakiej usługi Państwo potrzebują zachęcamy do odwiedzenia naszego poznańskiego oddziału.