Nie płać za dostawę - skorzystaj z promocji - Zamów teraz z dostawą ZA DARMO od 99zł! 

Lombard Poznań, ul. Garbary 42


PROSZĘ CZEKAĆ...

Napisz do nas

Dane adresowe

  • Lokal: Lombard Poznań
  • Ulica: ul. Garbary 42
  • Miasto: 61-869 Poznań
  • Telefon: 539 141 123
  • E-mail: garbary42@lombard66.pl

Godziny otwarcia

  • Dni robocze: 9-21
  • Sobota: 9-21
  • Niedziela: 9-21 Tylko handlowe

Lombard Poznań Garbary


Jeden z punktów należących do sieci Lombard 66 mieści się w Poznaniu przy ulicy Garbary.
Zatrudnieni w nim pracownicy są doskonale wyszkoleni. Stawiamy na to, aby ich kwalifikacje były cały czas podwyższane. Zależy nam przede wszystkim na zadowoleniu klientów z naszych usług. Dlatego tak ważne jest dla nas to, aby nasza kadra pracownicza była pomocna, uprzejma i obsługiwała naszych klientów najlepiej jak potrafi. W każdym mieście, w którym mamy punkt Lombard66 mamy listę stałych, zawsze zadowolonych klientów. Chcemy, aby sukcesywnie ta lista rosła, dlatego dużą wagę przywiązujemy do tego, aby nasze usługi i zasady na jakich są one świadczone były przejrzyste i dla wszystkich zrozumiałe.

Skup złota Poznań Garbary

 

Jedną ze świadczonych przez Lombard 66 w Poznaniu na Garbarach usług jest pożyczka pod zastaw. Doskonale wiemy, że samo branie pożyczki jest dla większości osób procesem trudnym i stresującym. Dlatego już na początku przedstawiamy klientom zainteresowanym pożyczką pod zastaw wszelkie warunki. Jesteśmy uczciwi i transparentni dlatego tak wielu klientów darzy nas zaufaniem i sympatią.
Każdy z klientów może wstąpić do Lombard 66 po bezpłatną i niezobowiązującą wycenę takiej pożyczki. Wystarczy przyjść do nas z przedmiotem, który wg klienta ma jakąś wartość i który chce zastawić. Nasi pracownicy go odpowiednio wycenią i biorąc pod uwagę cały okres pożyczki wyliczą odsetki. Ponadto nasi pracownicy mają doskonałą wiedzę na temat świadczonych przez nas usług dlatego odpowiedzą na wszelkie pytania klientów i staną na wysokości zadania by rozwiać ich wszelkie obawy.

Pożyczki pod zastaw Poznań Garbary


W Lombard 66 w Poznaniu skupujemy przede wszystkim złotą i srebrną biżuterię oraz telefony każdej marki. Ponadto klienci mogą przynieść do nas brylanty, ale również wszelkiego rodzaju sprzęty elektroniczne, RTV i AGD. Przedmioty te mogą być u nas zastawione do czasu, aż klient ich z powrotem nie odbierze lub mogą zostać u nas na stałe.

 

Każdy sprzedawany przez nas później sprzęt jest sprawdzany. Nigdy nie sprzedajemy sprzętu, który nie jest sprawny. Zawsze każdy przedmiot wystawiany jest przez nas za bardzo atrakcyjną cenę. Dodatkowo do każdego zakupionego sprzętu dołączamy gwarancję rozruchową. Co to oznacza? Otóż to, że w momencie kiedy dojdzie do ujawnienia się wady technicznej ukrytej wówczas naprawimy Państwu dany sprzęt. Jeśli nie będzie możliwości jego naprawienia to istnieje możliwość wymiany danego przedmiotu na inny z naszego sklepu. Jeśli nie będą Państwo zainteresowani żadną z opcji to możemy jak najbardziej zwrócić pieniądze za dany zakup.