Lombard Poznań, ul. Głogowska 76


PROSZĘ CZEKAĆ...

Napisz do nas

Dane adresowe

  • Lokal: Lombard Poznań
  • Ulica: ul. Głogowska 76
  • Miasto: 60-741 Poznań
  • Telefon: 510 003 469
  • Email: glogowska76@lombard66.pl

Godziny otwarcia

  • Dni robocze: 9-21
  • Sobota: 9-21
  • Niedziela: Nieczynne

Poznań to miasto, w którym można znaleźć wiele lombardów, jednak nasz punkt znajdujący się przy ulicy Głogowskiej 76 jest miejscem, które trzeba znać. W swojej ofercie mamy pożyczki pod zastaw, skup złota i używanych sprzętów a także sprzedaż wysokiej klasy produktów. 

Pożyczki pod zastaw Poznań

Obecnie na rynku wiele firm ma w swojej ofercie udzielanie pożyczek. W przypadku niedoboru gotówki można skierować się do banku lub zaciągnąć chwilówkę. Jednak nie zawsze są to najlepsze pomysły. Często znacznie prostszym, szybszym i bezpieczniejszym rozwiązaniem czasowych problemów finansowych jest pożyczka pod zastaw. W naszym Lombardzie oferujemy państwu pożyczki od ręki na bardzo atrakcyjnych warunkach. Umowa pożyczkowa jest prosta i przejrzysta, dzięki czemu mają Państwo pewność, że nie pojawią się żadne problemy związane z dodatkowymi opłatami czy nadmiernym oprocentowaniem.

Skup złota Poznań

Jeśli nie chcą Państwo zaciągać zobowiązań to  zachęcamy do skorzystania z kolejnej usługi jaką jest skup złota. Nasza specjalność to skup złotych monet i sztab oraz skup biżuterii, ale to nie wszystko co można nam sprzedać. W naszym Lombardzie przyjmujemy również sprzęt elektroniczny, produkty RTV oraz wszelkie inne przedmioty, które przynoszą do nas klienci.

Sprzedaż złota i elektroniki

Poza udzielaniem pożyczek pod zastaw oraz skupem złota inwestycyjnego i skupem złota i srebra w formie wyrobów jubilerskich, w naszym punkcie sprzedajemy wysokiej jakości produkty w bardzo atrakcyjnych cenach. Niektóre sprzęty elektroniczne można u nas nabyć o wiele taniej niż w sklepach detalicznych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Na szczególną uwagę zasługuje używane złoto w postaci biżuterii. Wyroby złotnicze, które posiadamy w swojej ofercie doskonale nadają się na upominki dla bliskich na każdą okazję. Lombard przy ulicy Głogowskiej w Poznaniu to miejsce, w którym na co dzień można skorzystać z wielu usług. Na szczególną uwagę zasługują pożyczki pod zastaw, które są udzielane na bardzo dobrych warunkach. Osoby, które chcą pozbyć się nadmiaru nieużywanych sprzętów z domu mogą je u nas sprzedać. Choć specjalizujemy się w skupie złota i srebra to przyjmiemy bardzo chętnie także zegarki czy elektronikę. To jednak nie koniec naszej oferty. Wszyscy, którzy szukają ciekawych produktów charakteryzujących się doskonałą jakością i bardzo atrakcyjną ceną z pewnością również znajdą w naszej ofercie coś dla siebie.