Lombard Rawicz, ul. Rynek 19


Powodzenie! Wiadomość wysłana poprawnie.
Błąd! Wystąpił problem przy wysyłaniu wiadomości.
Błąd! Zaznacz weryfikację antyspamową.

Napisz do nas

Dane adresowe

  • Lokal: Lombard Rawicz
  • Ulica: ul. Rynek 19
  • Miasto: 63-900 Rawicz
  • Telefon: 539 733 189
  • Email: rynek19rawicz@lombard66.pl
  • Godziny otwarcia: pon-pt: 9-20, sob: 9-20, nd: Nieczynne

 

Lombard Rawicz

 

Lombard 66 Rawicz to przede wszystkim pożyczki pod zastaw. Jest to nasza flagowa usługa, która stale zyskuje popularność. Klienci, którzy nam zaufali wracają do nas bo wiedzą, że otrzymają dobrą usługę z konkurencyjnymi i atrakcyjnym warunkami, a także kompetentną i pomocną obsługę. Każdy z klientów, który jest zainteresowany nasza usługą pożyczki pod zastaw otrzyma od nas niezobowiązującą i bezpłatną wycenę. Od ręki, wycenimy przyniesiony do Lombard 66 Rawicz przedmiot, uzgodnimy czas spłaty pożyczki i wyliczymy całkowite odsetki, tak, by jeszcze przed podjęciem przez klienta ostatecznej decyzji klient mógł wiedzieć jaki będzie całkowity koszt pożyczki pod zastaw, która otrzyma w Lombard 66 w Rawiczu.

 

Skup telefonów Rawicz

 

Dodatkowo klienci mogą zgłaszać się do Lombard 66 Rawicz nie tylko w przypadku zainteresowania pożyczki pod zastaw. Ponieważ w Lombard 66 Rawicz świadczymy również usługi skupu złota, ale nie tylko. Skupujemy również telefony. Nie ważne jest to jaka to jest marka telefonu. Nie ważne jest też to w jakim stanie jest dany telefon. Jeśli telefon, który chcesz przynieść do Lombard 66 jest w nie do końca sprawnym stanie to nie szkodzi. I tak może się z nim zgłosić do Lombard 66. Nasi pracownicy obejrzą Twój telefon i wówczas zdecydują czy będziemy go od Ciebie odkupować. To czego możesz być pewny to to, że na pewno nasi pracownicy potraktują się poważnie i nie odeślą z kwitkiem. Ponieważ zawsze staramy się dopasować ofertę indywidualnie do każdego klienta i przykładamy naprawdę wielką wagę do tego, aby każdy klient wychodził z Lombard 66 w Rawiczu zadowolony i usatysfakcjonowany.

 

Skup złota Rawicz

 

W Lombard 66 w Rawiczu możesz również skorzystać z serwisu pogwarancyjnego. Co to oznacza? Oznacza to, że możesz nam przynieść dowolny sprzęt elektroniczny, który uległ uszkodzeniu. Nasz zespół to grupa doświadczonych specjalistów. Naprawiamy urządzenia wiodących marek takie jak laptopy, telefony, tablety, ipady i wiele wiele innych. Jesteśmy w stanie wymienić wyświetlacz, ekran, głośnik czy nawet porty. Ponadto możemy uratować Twój sprzęt elektroniczny, który uległ zalaniu. Dla naszego zespołu to żaden problem!

 

Sieć Lombardów - Lombard 66

Zastaw - Skup - Sprzedaż

Odwiedź nasz lokal już dziś!