Lombard Trzebnica, ul. Kościelna 2/4


PROSZĘ CZEKAĆ...

Napisz do nas

Dane adresowe

  • Lokal: Lombard Trzebnica
  • Ulica: ul. Kościelna 2/4
  • Miasto: 55-100 Trzebnica
  • Telefon: 508 621 558
  • E-mail: koscielna2@lombard66.pl

Godziny otwarcia

  • Dni robocze: 9-21
  • Sobota: 9-21
  • Niedziela: Nieczynne

Wybrane produkty z punktu

Lombard Trzebnica to miejsce, które powinien znać każdy mieszkaniec miasta. Można tutaj zyskać dodatkowe pieniądze, sprzedać niepotrzebne przedmioty albo kupić wysokiej jakości sprzęt w bardzo atrakcyjnej cenie.

Pożyczki pod zastaw Trzebnica

Problemy z płynnością finansową zdarzają się w naszych domach niezwykle często. Zazwyczaj wynikają one z niespodziewanych wydatków. Niektórzy mają odłożone pieniądze na „wszelki wypadek”, ale nie wszyscy. Jeśli mają Państwo problem z pozyskaniem potrzebnej gotówki zapraszamy do naszego Lombardu w Trzebnicy. Możemy zaoferować naszą pomoc w postaci pożyczek pod zastaw, jest to bardzo wygodna i szybka forma uzyskania dodatkowych pieniędzy. Warto też podkreślić, że jest ona znacznie bezpieczniejsza i tańsza od popularnych chwilówek.

Skup złota Trzebnica

Jeśli nie są Państwo zwolennikami pożyczek to zachęcamy do skorzystania z innych opcji takich jak skup złota, sprzętu elektronicznego czy telefonów. Naszą specjalizacją jest skup złota inwestycyjnego ( w tym skup złotych monet i sztab). Ponadto zajmujemy się także skupem złotych pierścionków oraz wszelkiego rodzaju biżuterii. Choć wśród naszych klientów jest wielu, którzy sprzedają swoje rzeczy ze względu na potrzeby finansowe, jest też spora grupa osób, które chcą uwolnić się od niepotrzebnych rzeczy zajmujących miejsce w domu. Jeśli posiadają Państwo używany sprzęt RTV lub sprzęt sportowy, meble lub dekoracyjne dodatki, które tylko stoją i kurzą się zachęcamy do dowiedzenia naszego punktu w Trzebnicy. Chętnie przyjmiemy używane złoto ale także inne przedmioty. Odsprzedając je zyskają Państwo miejsce w domu i dodatkową gotówkę.

Sprzedaż złota i elektroniki

Nasz Lombard to także miejsce, w którym można kupić sprzęt elektroniczny, telefony komórkowe, biżuterię, sprzęt sportowy i dekoracje domowe. Produkty dostępne w naszym sklepie są doskonałej jakości a ich niewątpliwą zaletą jest niska cena. Wiele modeli biżuterii dostępnej w naszym Lombardzie wykonana była na zamówienie, dzięki czemu jest unikatowa i niepowtarzalna. Jeśli chcą Państwo wymienić stary sprzęt na nowy albo szukają niezwykłego prezentu zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Lombard w Trzebnicy to miejsce, o którym warto wiedzieć. Nasza oferta jest tak szeroka, że każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli potrzebują Państwo szybkiej i bezpiecznej pożyczki najlepiej sprawdzi się pożyczka pod zastaw. Pieniądze są dostępne od ręki a umowa prosta i czytelna. Dla tych, którzy nie lubią spłacać należności mamy inną propozycję, którą jest skup biżuterii i skup złota. Cennik obowiązujący w naszym Lombardzie jest bardzo korzystny zarówno dla sprzedających jak i kupujących złote przedmioty.