Lombard Wolsztyn, ul. 5-go Stycznia 42


PROSZĘ CZEKAĆ...

Napisz do nas

Dane adresowe

  • Lokal: Lombard Wolsztyn
  • Ulica: ul. 5-go Stycznia 42
  • Miasto: 64-200 Wolsztyn
  • Telefon: 506 233 449
  • E-mail: 5stycznia42@lombard66.pl

Godziny otwarcia

  • Dni robocze: 8-20
  • Sobota: 8-20
  • Niedziela: Nieczynne

Lombard w Wolsztynie to punkt na mapie miasta, który warto znać. Można tutaj skorzystać z wielu usług, które nie są dostępne w żadnym innym miejscu. Każdy mieszkaniec Wolsztyna znajdzie tutaj coś dla siebie.

Pożyczki pod zastaw Wolsztyn

Oferta naszego Lombardu jest bardzo szeroka. Jedną z najbardziej pomocnych usług, jakie świadczymy, są pożyczki pod zastaw. Jest to niezwykle wygodna, tania i bezpieczna forma pozyskania niezbędnych pieniędzy. Zasady pożyczania pieniędzy obowiązujące w naszym punkcie są jasne a umowa przejrzysta i zrozumiała. Korzystając z naszych pożyczek mogą Państwo czuć się pewnie i bezpiecznie.

Skup złota Wolsztyn

Pożyczki pod zastaw to nie jedyna opcja pozyskania dodatkowych pieniędzy w naszym Lombardzie. Dla tych, którzy mają nadmiar nieużywanych sprzętów mamy inną propozycję jaką jest skup złota, elektroniki, telefonów komórkowych a także domowych dekoracji. Naszą specjalizacją jest skup złotych monet i sztab, ale oferujemy także skup biżuterii oraz innych drobiazgów z metali szlachetnych. Ci z Państwa, którzy poza biżuterią mają także inne cenne przedmioty, mogą przynieść je do nas i sprzedać. W ten sposób zyskają Państwo dodatkowe pieniądze i miejsce w mieszkaniu na nowe sprzęty.

Sprzedaż złota i elektroniki

Nasz Lombard w Wolsztynie to miejsce, gdzie można pozyskać dodatkowe pieniądze ale także kupić sprzęt elektroniczny czy używane złoto w postaci wyrobów jubilerskich. Dzięki temu, że jesteśmy jednym z punktów sieci Lombard 66 mamy zawsze bardzo szeroki asortyment zróżnicowanego towaru. Osoby poszukujące wysokiej klasy telefonów w przystępnej cenie znajdą u nas idealny sprzęt dla siebie. Ci z Państwa, którzy szukają pięknej biżuterii na prezent z pewnością także się nie zawiodą. Lombard w Wolsztynie jest miejscem, gdzie można skorzystać z wielu usług. Kiedy potrzebują Państwo pieniędzy możemy zaoferować pożyczki pod zastaw na bardzo dobrych warunkach. Tym z Państwa, którzy nie chcą mieć długów możemy zaproponować skup złota inwestycyjnego, skup zegarków albo innych przedmiotów, które zalegają w domowych szafach i od dawna nie są używane. Jesteśmy niewątpliwe najlepszą firmą w Wolsztynie, która prowadzi skup złota. Cennik, którym posługujemy się podczas transakcji z klientami jest bardzo korzystny i dlatego od lat nasz Lombard cieszy się tak dużą popularnością. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Wolsztyna do odwiedzenia naszego Lombardu. Przekonają się Państwo, że warto do nas zaglądać systematycznie.