Prezenty na Dzień Kobiet i Mężczyzn :)

Lombard Wolsztyn, ul. 5-go Stycznia 42


PROSZĘ CZEKAĆ...

Napisz do nas

Dane adresowe

  • Lokal: Lombard Wolsztyn
  • Ulica: ul. 5-go Stycznia 42
  • Miasto: 64-200 Wolsztyn
  • Telefon: 506 233 449
  • E-mail: 5stycznia42@l66.pl

Godziny otwarcia

  • Dni robocze: 8-20
  • Sobota: 8-20
  • Niedziela: 8-20 Tylko handlowe

Lombard w Wolsztynie to punkt na mapie miasta, który warto znać. Można tutaj skorzystać z wielu usług, które nie są dostępne w żadnym innym miejscu. Każdy mieszkaniec Wolsztyna znajdzie tutaj coś dla siebie.


 

Skup złota Wolsztyn

Dla tych, którzy mają nadmiar nieużywanych sprzętów mamy inną propozycję jaką jest skup złota, elektroniki, telefonów komórkowych a także domowych dekoracji. Naszą specjalizacją jest skup złotych monet i sztab, ale oferujemy także skup biżuterii oraz innych drobiazgów z metali szlachetnych. Ci z Państwa, którzy poza biżuterią mają także inne cenne przedmioty, mogą przynieść je do nas i sprzedać. W ten sposób zyskają Państwo dodatkowe pieniądze i miejsce w mieszkaniu na nowe sprzęty.

Sprzedaż złota i elektroniki

Nasz Lombard w Wolsztynie to miejsce, gdzie można pozyskać dodatkowe pieniądze ale także kupić sprzęt elektroniczny czy używane złoto w postaci wyrobów jubilerskich. Dzięki temu, że jesteśmy jednym z punktów sieci Lombard 66 mamy zawsze bardzo szeroki asortyment zróżnicowanego towaru. Osoby poszukujące wysokiej klasy telefonów w przystępnej cenie znajdą u nas idealny sprzęt dla siebie. Ci z Państwa, którzy szukają pięknej biżuterii na prezent z pewnością także się nie zawiodą. Lombard w Wolsztynie jest miejscem, gdzie można skorzystać z wielu usług. Jesteśmy niewątpliwe najlepszą firmą w Wolsztynie, która prowadzi skup złota. Cennik, którym posługujemy się podczas transakcji z klientami jest bardzo korzystny i dlatego od lat nasz Lombard cieszy się tak dużą popularnością. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Wolsztyna do odwiedzenia naszego Lombardu. Przekonają się Państwo, że warto do nas zaglądać systematycznie.