Lombard Wschowa, ul. Westerplatte 3


Powodzenie! Wiadomość wysłana poprawnie.
Błąd! Wystąpił problem przy wysyłaniu wiadomości.
Błąd! Zaznacz weryfikację antyspamową.

Napisz do nas

Dane adresowe

  • Lokal: Lombard Wschowa
  • Ulica: ul. Westerplatte 3
  • Miasto: 67-400 Wschowa
  • Telefon: 539 521 830
  • Email: westerplatte3@lombard66.pl
  • Godziny otwarcia: pon-pt: 8-20, sob: 8-20, nd: Nieczynne

Lombard we Wschowie - Skup złota i srebra


Wakacyjny wyjazd? Naprawa samochodu? Nieoczekiwany wydatek? Jednym słowem potrzebujesz dodatkowej gotówki. Nie wiesz gdzie się zgłosić? Lombard66 to zawsze dobry pomysł!
Mieścimy się w wielu miastach w województwie wielkopolskim i lubelskim. Jednym z naszych punktów mieści się między innymi we Wschowie. Dlatego, że takich wyjątkowych sytuacjach zaglądaj do Lombard66 we Wschowie.

 

Nasze pożyczki pod zastaw są zawsze oparte na jasnych, klarownych zasadach. Staramy się być transparentni. Szanujemy naszych klientów, dlatego w Lombard66 nie znajdziesz ukrytych kruczków. Po prostu ich u nas nie ma. Wszystkie zasady są objaśniane na samym początku współpracy. Nasza wykwalifikowana kadra pracownicza udziela wszystkich informacji i odpowiada nawet na najbardziej zawiłe pytania.

 

Skup elektroniki Wschowa


Przed podjęciem ostatecznej decyzji zawsze masz prawo do bezpłatnej i absolutnie niezobowiązującej wyceny wszystkich kosztów pożyczki pod zastaw w Lombard66. Nasz pracownik wyceni przedmiot, który do nas przyniesiesz i na podstawie informacji o długości spłaty pożyczki wyliczy odsetki, które będą do opłacenia. Po tym możesz się zdecydować na pożyczkę pod zastaw lub nie. Co ważne, przedmiot, który zechcesz zastawić pod pożyczkę możesz odebrać w późniejszym czasie. Lub, jeśli tylko chcesz, zostawić go u nas na stałe.

 

Pożyczki pod zastaw są w Lombard66 jedną z częściej wybieranych usług i jedną z najlepiej ocenianych. Dzięki temu, że jesteśmy uczciwi i transparentni zyskujemy rzeszę stałych klientów, którzy po udanej usłudze wracają do nas i obdarzają nas sympatią i zaufaniem. Jest to dla nas szalenie istotne. Dlatego stale podnosimy kompetencje naszych pracowników. Ogromną wagę przykładamy do tego, aby nasza kadra pracownicza była uprzejma, pomocna i aby miała doskonałą wiedzę na temat świadczonych przez nas usług.

Pożyczki pod zastaw Wschowa

 

Lombard 66 Wschowa

 

Ponadto, oprócz pożyczki pod zastaw, świadczymy usługi skupu złota i skupu elektroniki. Więc jeśli tylko zalega Ci w domu stary, nieużywany tablet każdej marki, lub jeśli chcesz nieco zmniejszyć swoją kolekcję na przykład biżuterii to w tym przypadku Lombard66 również jest dobrym pomysłem. Ponieważ oferujemy bardzo atrakcyjne i konkurencyjne ceny. Złoto czy tablet dostają u nas bardzo dobre ceny. Sprawdź nas, a sam się przekonasz, że to dobry pomysł. Gwarantujemy, że nie zawiedziesz się.

Sieć Lombardów - Lombard 66

Zastaw - Skup - Sprzedaż

Odwiedź nasz lokal już dziś!