Lombard Wschowa, Westerplatte 3


Napisz do nas

LOMBARD WSCHOWA

GODZINY PRACY:

Czynne codziennie

od 9:00 do 20:00

ADRES

67-400 Wschowa

Bohaterów Westerplatte 3

KONTAKT


tel:
539 521 830

e-mail:
westerplatte3@lombard66.pl

| Odwiedź nas na Facebooku

 

Lombard we Wschowie - Skup złota i srebra


Wakacyjny wyjazd? Naprawa samochodu? Nieoczekiwany wydatek? Jednym słowem potrzebujesz dodatkowej gotówki. Nie wiesz gdzie się zgłosić? Lombard66 to zawsze dobry pomysł!
Mieścimy się w wielu miastach w województwie wielkopolskim i lubelskim. Jednym z naszych punktów mieści się między innymi we Wschowie. Dlatego, że takich wyjątkowych sytuacjach zaglądaj do Lombard66 we Wschowie.

 

Nasze pożyczki pod zastaw są zawsze oparte na jasnych, klarownych zasadach. Staramy się być transparentni. Szanujemy naszych klientów, dlatego w Lombard66 nie znajdziesz ukrytych kruczków. Po prostu ich u nas nie ma. Wszystkie zasady są objaśniane na samym początku współpracy. Nasza wykwalifikowana kadra pracownicza udziela wszystkich informacji i odpowiada nawet na najbardziej zawiłe pytania.

 

Skup telefonów Wschowa


Przed podjęciem ostatecznej decyzji zawsze masz prawo do bezpłatnej i absolutnie niezobowiązującej wyceny wszystkich kosztów pożyczki pod zastaw w Lombard66. Nasz pracownik wyceni przedmiot, który do nas przyniesiesz i na podstawie informacji o długości spłaty pożyczki wyliczy odsetki, które będą do opłacenia. Po tym możesz się zdecydować na pożyczkę pod zastaw lub nie. Co ważne, przedmiot, który zechcesz zastawić pod pożyczkę możesz odebrać w późniejszym czasie. Lub, jeśli tylko chcesz, zostawić go u nas na stałe.

 

Pożyczki pod zastaw są w Lombard66 jedną z częściej wybieranych usług i jedną z najlepiej ocenianych. Dzięki temu, że jesteśmy uczciwi i transparentni zyskujemy rzeszę stałych klientów, którzy po udanej usłudze wracają do nas i obdarzają nas sympatią i zaufaniem. Jest to dla nas szalenie istotne. Dlatego stale podnosimy kompetencje naszych pracowników. Ogromną wagę przykładamy do tego, aby nasza kadra pracownicza była uprzejma, pomocna i aby miała doskonałą wiedzę na temat świadczonych przez nas usług.

Pożyczki pod zastaw Wschowa

 

Lombard 66 Wschowa

 

Ponadto, oprócz pożyczki pod zastaw, świadczymy usługi skupu złota i skupu telefonu. Więc jeśli tylko zalega Ci w domu stary, nieużywany telefon każdej marki, lub jeśli chcesz nieco zmniejszyć swoją kolekcję na przykład biżuterii to w tym przypadku Lombard66 również jest dobrym pomysłem. Ponieważ oferujemy bardzo atrakcyjne i konkurencyjne ceny. Złoto czy telefonu dostają u nas bardzo dobre ceny. Sprawdź nas, a sam się przekonasz, że to dobry pomysł. Gwarantujemy, że nie zawiedziesz się.