Zamów już dziś prezent na dzień chłopaka z darmową dostawą !

Lombard Wschowa, ul. Westerplatte 3


PROSZĘ CZEKAĆ...

Napisz do nas

Dane adresowe

  • Lokal: Lombard Wschowa
  • Ulica: ul. Westerplatte 3
  • Miasto: 67-400 Wschowa
  • Telefon: 539 521 830
  • E-mail: westerplatte3@lombard66.pl

Godziny otwarcia

  • Dni robocze: 8-20
  • Sobota: 8-20
  • Niedziela: Nieczynne

Lombard we Wschowie - Skup złota i srebra


Wakacyjny wyjazd? Naprawa samochodu? Nieoczekiwany wydatek? Jednym słowem potrzebujesz dodatkowej gotówki. Nie wiesz gdzie się zgłosić? Lombard66 to zawsze dobry pomysł!
Mieścimy się w wielu miastach w województwie wielkopolskim i lubelskim. Jeden z naszych punktów mieści się między innymi we Wschowie. Dlatego w takich wyjątkowych sytuacjach zaglądaj do Lombard66 we Wschowie.

 

Nasze pożyczki pod zastaw są zawsze oparte na jasnych, klarownych zasadach. Staramy się być transparentni. Szanujemy naszych klientów, dlatego w Lombard66 nie znajdziesz ukrytych kruczków. Po prostu ich u nas nie ma. Wszystkie zasady są objaśniane na samym początku współpracy. Nasza wykwalifikowana kadra pracownicza udziela wszystkich informacji i odpowiada nawet na najbardziej zawiłe pytania.

Skup elektroniki Wschowa


Przed podjęciem ostatecznej decyzji zawsze masz prawo do bezpłatnej i absolutnie niezobowiązującej wyceny wszystkich kosztów pożyczki pod zastaw w Lombard66. Nasz pracownik wyceni przedmiot, który do nas przyniesiesz i na podstawie informacji o długości spłaty pożyczki wyliczy odsetki, które będą do opłacenia. Po tym możesz się zdecydować na pożyczkę pod zastaw lub nie. Co ważne, przedmiot, który zechcesz zastawić pod pożyczkę możesz odebrać w późniejszym czasie. Lub, jeśli tylko chcesz, zostawić go u nas na stałe.

 

Pożyczki pod zastaw są w Lombard66 jedną z częściej wybieranych usług i jedną z najlepiej ocenianych. Dzięki temu, że jesteśmy uczciwi i transparentni zyskujemy rzeszę stałych klientów, którzy po udanej usłudze wracają do nas i obdarzają nas sympatią i zaufaniem. Jest to dla nas szalenie istotne. Dlatego stale podnosimy kompetencje naszych pracowników. Ogromną wagę przykładamy do tego, aby nasza kadra pracownicza była uprzejma, pomocna i aby miała doskonałą wiedzę na temat świadczonych przez nas usług.

Pożyczki pod zastaw Wschowa

Ponadto, oprócz pożyczki pod zastaw, świadczymy usługi skupu złota i skupu elektroniki. Więc jeśli tylko zalega Ci w domu stary, nieużywany tablet każdej marki, lub jeśli chcesz nieco zmniejszyć swoją kolekcję na przykład biżuterii to w tym przypadku Lombard66 również jest dobrym pomysłem. Ponieważ oferujemy bardzo atrakcyjne i konkurencyjne ceny. Złoto czy tablet dostają u nas bardzo dobre wyceny. Sprawdź nas, a sam się przekonasz, że to dobry pomysł. Gwarantujemy, że nie zawiedziesz się.