Tylko teraz - Dostawa zupełnie za darmo !!!  Sprawdź także koniecznie Nasze świąteczne propozycje  - Wesołych Świąt :) 

Lombard Poznań, ul. 3 Maja 47


PROSZĘ CZEKAĆ...

Napisz do nas

Dane adresowe

  • Lokal: Lombard Poznań
  • Ulica: ul. 3 Maja 47
  • Miasto: 61-728 Poznań
  • Telefon: 539 521 832
  • E-mail: 3maj47@lombard66.pl

Godziny otwarcia

  • Dni robocze: 8-22
  • Sobota: 8-22
  • Niedziela: 8-22 Tylko handlowe

Lombard 66 Poznań

Lombard 66, który mieści się w Poznaniu przy ulicy 3 Maja 47 jest lokalem czynnym od 8 do 22. Flagową usługą są pożyczki pod zastaw. Staje się ona coraz popularniejsza. Mamy wielu stałych klientów, którzy zaufali nam już po pierwszej wykonanej u nas transakcji. Możemy śmiało rywalizować z konkurencją, ponieważ dokładamy szczególnej staranności do tego, aby warunki
naszych usług, w szczególności pożyczek pod zastaw, był bardzo atrakcyjne. Jednocześnie zależy nam bardzo na tym, aby były przejrzyste i dla wszystkich zrozumiałe.

Nasz profesjonalny personel regularnie przechodzi wiele szkoleń kwalifikacyjnych, by móc świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Stale podnosimy jakość naszego obiektu i naszych usług. . Zawsze będziemy gotowi, by stanąć na wysokości zadania i zaoferować Ci usługi takie, z których będziesz zadowolony.

 

Pożyczki pod zastaw

Wielu klientów, którzy są zainteresowani naszymi pożyczkami pod zastaw chcą wcześniej znać jej warunki. Nam nie sprawia to żadnego problemu, gdyż oferujemy całkowicie bezpłatną i
niezobowiązującą wycenę, na podstawie której rozwiejemy wszystkie pojawiające się wątpliwości klientów.

Każdy przyniesiony do Lombard 66 przedmiot jest od razu wyceniany. Wspólnie uzgadniamy czas spłaty pożyczki i wyliczamy całkowite odsetki. Robimy to po to, aby klient jeszcze przed podpisaniem umowy wiedział jaki jest całkowity koszt udzielonej przez nas pożyczki pod zastaw. Dlatego nasi klienci korzystający z niej są zadowoleni i często wracają bo wiedzą czego dokładnie mogą się spodziewać. Nie ukrywamy żadnych dodatkowych warunków. Wszystkie są omówione jeszcze przed podpisaniem dokumentów.

Skup złota

Osobom, których taka usługa nie interesuje Lombard Poznań proponuje na przykład skup złota lub srebra, biżuterii. Oferujemy bardzo dobry cennik, co potwierdzają nasi klienci. Można nas odwiedzić i przynieść wyroby. Wycenimy je. Monety kolekcjonerskie czy sztabki złota są również mile widziane. Nie ograniczamy się tylko do tego, ponieważ równie chętnie skupujemy telefony, sprzęt elektroniczny, AGD, czy RTV.  Warto nas odwiedzić i zapytać o wycenę przedmiotów. Bardzo możliwe jest, że w swoich domach posiadają Państwo rzeczy, którcyh nie używają, a są w bardzo dobrym stanie. Dzięki temu mogą Państwo zyskać dodatkową gotówkę. 

Sprzedaż złota i elektroniki 

Lombard Poznań to również, nie zapominajmy punkt handlowy. Oznacza to, że mogą Państwo kupić u nas wiele rzeczy. Jeżeli poszukują Państwo między innymi telefonu, telewizora, smartwacha i wielu innych, których nie jesteśmy w stanie wymienić produktów- zapraszamy w odwiedziny. Jesteśmy pewni, że znajdą Państwo coś dla siebie. A przy okazji możemy ponegocjować cenę. 

Do Lombard 66 w Poznaniu można zgłosić się nawet z niesprawnym telefonem czy tabletem, ponieważ nawet taki przedmiot rozważymy do skupu. Nasz personel na pewno będzie
starał się znaleźć takie rozwiązanie, które będzie atrakcyjne dla obu stron. 

Dodatkowo w Lombard 66 w Poznaniu (ul. 3maja 47) można skorzystać z serwisu pogwarancyjnego. Możesz dostarczyć nam dowolny sprzęt elektroniczny, który uległ uszkodzeniu. W naszym serwisie pracuje grupa doświadczonych specjalistów. Naprawiamy urządzenia wszystkich marek. Wymieniamy wyświetlacz, ekran, głośnik czy nawet porty. Ponadto możemy uratować Twój sprzęt elektroniczny, który uległ zalaniu.