Skup telefonów Gostyń, ul. Kolejowa 10


Powodzenie! Wiadomość wysłana poprawnie.
Błąd! Wystąpił problem przy wysyłaniu wiadomości.
Błąd! Zaznacz weryfikację antyspamową.

Napisz do nas

Dane adresowe

  • Lokal: Lombard Gostyń
  • Ulica: ul. Kolejowa 10
  • Miasto: 63-800 Gostyń
  • Telefon: 539 772 303
  • Email: kolejowa10@lombard66.pl
  • Godziny otwarcia: pon-pt: 9-20, sob: 9-20, nd: Nieczynne

Lombard Gostyń

Lombard w Gostyniu to miejsce, które warto znać. To tutaj można szukać pomocy, gdy budżet domowy jest w nienajlepszej kondycji, ale również wtedy, gdy chcą Państwo pozbyć się zbędnych przedmiotów. Osoby poszukujące niepowtarzalnego prezentu lub marzące o dobrej jakości sprzęcie w przystępnej cenie, w Lombardzie z pewnością znajdą również coś ciekawego dla siebie.

Pożyczka pod zastaw

Braki w budżecie domowym to już teraz nie problem. Mogą Państwo skorzystać z wielu różnych opcji wsparcia takich jak pożyczka rodzinna, kredyt bankowy, karta kredytowa, chwilówka lub pożyczka pod zastaw. Jeśli nie są Państwo pewni czy spłata wierzytelności w terminie nie będzie zbyt dużym obciążeniem, zachęcamy do skorzystania z taniej, szybkiej i bezpiecznej pożyczki pod zastaw. Podpisanie umowy pożyczkowej daje gwarancję otrzymania gotówki praktycznie od ręki a w przypadku niespłacenia pożyczki w terminie nie grozi Państwu wizyta komornika.

Skup złota i skup telefonów Gostyń

Dla tych z Państwa, którzy nie lubią mieć długów mamy inną propozycję jaką jest skup złota, biżuterii, telefonów komórkowych oraz innego sprzętu elektronicznego. To doskonały sposób na zdobycie dodatkowych pieniędzy. Złota biżuteria czy dobrej jakości, sprawny sprzęt RTV lub AGD mogą znacząco zasilić budżet domowy. Kolejną usługą świadczoną przez nasz Lombard jest skup smartfonów Gostyń. Przyjmujemy aparaty zarówno nowe jak i używane. Przy tym zapewniamy, że Lombard skup telefonów Gostyń, zaproponuje Państwu dobrą cenę.

Sprzedaż

Pożyczki, skup złota i biżuterii to nie jedyne usługi świadczone przez nasz Lombard. Skup telefonów komórkowych Gostyń to kolejna nasz propozycja dla każdego posiadacza starego aparatu. Lombard to jednak nie tylko instytucja pożyczająca gotówkę lub skupująca biżuterię i telefony. To także miejsce, gdzie można kupić sprawne, markowe produkty w bardzo atrakcyjnych cenach. Korzystając z naszych usług mogą Państwo nabyć wymarzony smartfon o kilkadziesiąt procent taniej niż w salonie z telefonami. To wspaniała okazja, aby spełnić nie tylko swoje marzenia, ale również bliskich osób. Nasz Lombard to punkt, którego specjalizacją jest skup telefonów komórkowych Gostyń. Przyjmujemy zarówno najnowsze modele jak i te nico starsze. Jeśli właśnie wymienili Państwo telefon na nowy i nie wiedzą, co zrobić ze starym aparatem zachęcamy do przeniesienia go do nas. Skup urządzeń elektronicznych, w tym również skup komórek lombard Gostyń to możliwość podarowania tym urządzeniom drugiego życia. A przy okazji ograniczenie ilości śmieci zanieczyszczających naszą planetę.

Sieć Lombardów - Lombard 66

Zastaw - Skup - Sprzedaż

Odwiedź nasz lokal już dziś!