Pożyczki pod zastaw Rawicz, ul. Rynek 19


Powodzenie! Wiadomość wysłana poprawnie.
Błąd! Wystąpił problem przy wysyłaniu wiadomości.
Błąd! Zaznacz weryfikację antyspamową.

Napisz do nas

Dane adresowe

  • Lokal: Lombard Rawicz
  • Ulica: ul. Rynek 19
  • Miasto: 63-900 Rawicz
  • Telefon: 539 733 189
  • Email: rynek19rawicz@lombard66.pl
  • Godziny otwarcia: pon-pt: 9-20, sob: 9-20, nd: Nieczynne

Lombard Rawicz

Lombard 66 to punkt na mapie Rawicza, o którym warto wiedzieć. Jest to miejsce, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Osoby potrzebujące szybkiej gotówki mogą skorzystać z pożyczki pod zastaw. Tych z Państwa, którzy mają niepotrzebny sprzęt może zainteresować skup złota i skup telefonów Rawicz. Natomiast wszyscy, którzy cenią sobie wysokiej klasy sprzęt, a równocześnie nie lubią przepłacać znajdą u nas doskonałe oferty sprzedażowe.

Pożyczki pod zastaw Rawicz

Dziury w budżecie domowym zdarzały się zawsze i zdarzać się będą. Każdy choć raz miał problem z powodu niedoboru gotówki. Rozwiązań tego problemu jest co najmniej kilka. Można skorzystać ze wsparcia rodziny, udać się po kredyt do banku lub zaciągnąć chwilówkę. Jednakże każda z tych opcji ma swoje wady. Jeśli zależy Państwu na dyskretnej pożyczce, która jest szybka, tania i bezpieczna to najlepszym rozwiązaniem jest pożyczka pod zastaw. Dzięki niej można zyskać dodatkową gotówkę na doskonałych warunkach.

Skup złota i skup smartfonów Rawicz

Jeśli nie lubią Państwo zobowiązań finansowych to zachęcamy do skorzystania z innych usług świadczonych przez Lombard. Skup telefonów Rawicz, skup złota oraz sprzętu RTV i AGD to pomysł na pozyskanie dodatkowej gotówki. Warto zastanowić się nad sprzedażą nienoszonej już biżuterii czy nieużywanych sprzętów nie tylko po to, aby pozyskać pieniądze ale także po to, by mieć miejsce w domu na nowe przedmioty. Przy okazji warto wspomnieć, że skup telefonów komórkowych Rawicz to także doskonały sposób na ekologiczne rozwiązanie problemu nadliczbowych sprzętów. Jeśli wymienili Państw swój telefon na nowy, a stary jest jeszcze sprawny, to sprzedając go nam dają mu Państwo kolejne życie i zmniejszają ilość śmieci zalegających na naszej planecie.

Sprzedaż złota, sprzętu elektronicznego i telefonów komórkowych

Wśród wielu usług, które świadczy nasz lombard jest skup telefonów komórkowych Rawicz a także złota i sprzętu RTV i AGD. Jednakże mamy też wspaniałą ofertę dla tych z Państwa, którzy chcą nabyć doskonałej jakości, markowy sprzęt w niskiej cenie. Nasz Lombard ma w swojej ofercie szeroką gamę różnorodnego sprzętu oraz biżuterii. Zakupione w naszym sklepie przedmioty doskonale nadają się na upominki dla bliskich. Piękna, złota biżuteria o niepowtarzalnych wzorach z pewnością przypadnie do gustu każdej kobiecie. Natomiast nowoczesny telefon komórkowy podbije serce niejednego nastolatka.

Lombard w Rawiczu to miejsce, o którym warto wiedzieć. Usługi w nim świadczone pomogą zarówno w podreperowaniu budżetu domowego jak i w pozyskaniu dodatkowych pieniędzy. Skup komórek lombard Rawicz, złota oraz innych cennych przedmiotów to usługa spełniająca wymagania również osób dbających o środowisko. Korzystając z naszego lombardu można dać drugie życie nieużywanym już sprzętom. Zamiast wyrzucać działający telefon znacznie lepiej go sprzedać u nas i zyskać nieco pieniędzy. Z drugiej strony po co wydawać tysiące złotych, skoro wysokiej klasy smartfon jest dostępny w naszym Lombardzie za ułamek tej ceny? Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego punktu i zapoznania się z całą ofertą.

Sieć Lombardów - Lombard 66

Zastaw - Skup - Sprzedaż

Odwiedź nasz lokal już dziś!