Lombard Kościan, ul. Kościuszki 15


Powodzenie! Wiadomość wysłana poprawnie.
Błąd! Wystąpił problem przy wysyłaniu wiadomości.
Błąd! Zaznacz weryfikację antyspamową.

Napisz do nas

Dane adresowe

  • Lokal: Lombard Kościan
  • Ulica: ul. Kościuszki 15
  • Miasto: 64-000 Kościan
  • Telefon: 508 621 666
  • Email: kosciuszki15@lombard66.pl
  • Godziny otwarcia: pon-pt: 8-22, sob: 8-22, nd: Nieczynne

Lombard w Kościanie to punkt na mapie, który powinien być znany każdemu mieszkańcowi miasta. To miejsce, gdzie można szybko zyskać potrzebne pieniądze korzystając z pożyczki pod zastaw, pozbyć się niechcianych sprzętów lub kupić doskonałej jakości towary w bardzo atrakcyjnej cenie.

Pożyczki pod zastaw Kościan

Czy mają Państwo problemy z płynnością finansową? Jeśli tak, to odwiedzenie naszego Lombardu będzie doskonałym pomysłem na ich rozwiązanie. Korzystając z naszych usług otrzymają Państwo szybko, tanio i bezpiecznie dodatkową gotówkę. Pożyczka pod zastaw, którą mamy w swojej ofercie jest udzielana na bardzo korzystnych warunkach. Korzystając z niej mają Państwo pewność, że w przypadku braku spłaty nie przyjdzie do Państwa windykator wymuszający zapłatę kolejnej raty i to z ogromnymi odsetkami, jak to bywa w przypadku popularnych chwilówek.

Skup złota Kościan

Jeśli nie lubią Państwo zaciągać zobowiązań, które potem trzeba spłacać mamy inną propozycję – skup złota i srebra oraz skup sprzętu elektronicznego, sportowego i telefonów komórkowych. Specjalizacją naszego Lombardu jest skup złota inwestycyjnego (między innymi skup złotych monet i sztab) oraz skup biżuterii złotej i srebrnej. Jednakże przyjmujemy także inne towary. Skup różnych produktów i sprzętów jest bardzo atrakcyjną propozycją nie tylko dla tych, którzy chcą pozyskać trochę dodatkowej gotówki, ale również dla tych z Państwa, którzy chcą odzyskać przestrzeń zajmowaną przez nieużywane już sprzęty w domu.

Sprzedaż złota i elektroniki

Lombard w Kościanie to nie tylko miejsce, gdzie oferowane są pożyczki pod zastaw oraz prowadzony jest skup złota i innych cennych przedmiotów. Jest to również sklep, w którym można kupić wiele ciekawych produktów w doskonałej cenie. Szczególnie polecamy używane złoto w formie wyrobów jubilerskich. Oraz doskonałej jakości nowoczesny sprzęt elektroniczny. W naszym Lombardzie można nabyć dobrej jakości telefon, laptop lub konsolę do gier w niezwykle atrakcyjnej cenie. Jeśli poszukują Państwo roweru lub sprzętu do ćwiczeń, to w naszej ofercie z pewnością znajdziecie coś idealnego dla siebie.

Lombard to miejsce kojarzące się przede wszystkim z pożyczką pod zastaw, skupem złotych pierścionków i innych wyrobów jubilerskich. Jednakże warto wiedzieć, że nasza oferta jest znacznie szersza. Można u nas skorzystać z powyższych usług, ale także kupić dobrej klasy sprzęty, niepowtarzalną biżuterię oraz niezwykłe elementy dekoracyjne. Odwiedzając Lombard w Kościanie można dokładnie zapoznać się z naszą ofertą i wybrać usługę idealnie dopasowaną do swoich aktualnych potrzeb.

Sieć Lombardów - Lombard 66

Zastaw - Skup - Sprzedaż

Odwiedź nasz lokal już dziś!