O NAS

Jeśli potrzebujesz gotówki, ale nie chcesz brać niepewnej pożyczki pod zastaw na dziwnych warunkach to odpowiednim miejscem, do którego powinieneś się wybrać jest Lombard 66. Zgłaszając się do jednego z wielu punktów sieci Lombard 66 możesz liczyć na szybką, tanią i bezpieczną pożyczkę. Dzięki miłej, pomocnej i profesjonalnej obsłudze, która w prostu sposób wyjaśni Ci wszystkie warunki nie będziesz miał wątpliwości, że nasze usługi są uczciwe i nie ma żadnych ukrytych zasad.
Staramy się, aby warunki pożyczek przez nas oferowanych były dla wszystkich jasne, przejrzyste i zrozumiałe. Dlatego też stawiamy dużą wagę do tego, żeby nasz personel był wykwalifikowany i dobrze wyszkolony. Chcemy, aby nasz zespół mógł zawsze mieć pełną wiedzę na ten naszych usług, aby bez problemu odpowiedzieć na każde, nawet najbardziej skomplikowane pytanie naszych klientów.

 

A może chcesz nabyć dobrej jakości sprzęt RTV lub AGD, instrumenty muzyczne albo artykuły kolekcjonerskie? Zajrzyj do nas.

Znajdziesz tu wiele interesujących przedmiotów,które możesz nabyć nawet za pół ceny. Zakupy u nas są szybkie, tanie i bezpieczne.

Znajdziesz nas w miastach takich jak Kościan, Rawicz, Głogów, Wolsztyn, Lubin, Polkowice, Trzebnica, Oleśnica, Poznań, Ostrów Wlkp, Krotoszyn, Grodzisk Wlkp, .Jarocin, Gostyń, Wschowa.

 

Sieć Lombardów - Lombard 66

Zastaw - Skup - Sprzedaż

Odwiedź nasz lokal już dziś!