Nie płać za dostawę - skorzystaj z promocji - Zamów teraz z dostawą ZA DARMO od 99zł! 

Lista naszych lokali

Sieć Lombardów - Pożyczki pod zastaw

Jeśli potrzebujesz gotówki, ale nie chcesz brać niepewnej pożyczki pod zastaw na dziwnych warunkach to odpowiednim miejscem, do którego powinieneś się wybrać jest Lombard 66. Zgłaszając się do jednego z wielu punktów sieci Lombard 66 możesz liczyć na szybką, tanią i bezpieczną pożyczkę. Dzięki miłej, pomocnej i profesjonalnej obsłudze, która w prosty sposób wyjaśni Ci wszystkie warunki nie będziesz miał wątpliwości, że nasze usługi są uczciwe i nie ma żadnych ukrytych zasad.

 

Staramy się, aby warunki pożyczek przez nas oferowanych były dla wszystkich jasne, przejrzyste i zrozumiałe. Dlatego też stawiamy dużą wagę do tego, żeby nasz personel był wykwalifikowany i dobrze wyszkolony. Chcemy, aby nasz zespół mógł zawsze mieć pełną wiedzę na temat naszych usług, aby bez problemu odpowiedzieć na każde, nawet najbardziej skomplikowane pytanie naszych klientów.

Skup elektroniki i sprzętu RTV / AGD

A może chcesz nabyć dobrej jakości sprzęt RTV lub AGD, instrumenty muzyczne albo artykuły kolekcjonerskie? Zajrzyj do nas.

Znajdziesz tu wiele interesujących przedmiotów,które możesz nabyć nawet za pół ceny. Zakupy u nas są szybkie, tanie i bezpieczne.

Znajdziesz nas w miastach takich jak Kościan, Rawicz, Głogów, Wolsztyn, Lubin, Polkowice, Trzebnica, Oleśnica, Poznań, Ostrów Wlkp, Krotoszyn, Grodzisk Wlkp, Jarocin, Gostyń, Wschowa.


Skup złota, srebra i wartościowych przedmiotów

Lombard 66 możesz w prosty sposób zastawić przedmiot, a potem go odebrać. Jeśli jednak chciałbyś go zostawić na stałe to oczywiście masz taką możliwość. Oferujemy bardzo atrakcyjne i konkurencyjne ceny. Dla stały klientów przewidujemy rabaty.
Jeśli masz wątpliwości czy to właśnie u nas wziąć pożyczkę to przyjdź do jednego z naszych punktów, które mamy w województwie wielkopolskim, lubuskim i dolnośląskim, a dokonamy przy Tobie wyceny takiej pożyczki. Całkowicie bezpłatnie wycenimy Twój przedmiot i dobierając czas pożyczki obliczymy odsetki. Taka wycena nie jest zobowiązująca. Jest natomiast bezpłatna i jest dobrym rozwiązaniem jeśli chcesz wcześniej rozwiać swoje wszelkie obawy.
Lombard 66 to nie tylko pożyczki. To skup, sprzedaż i zastaw. Możesz również u nas kupić, któryś z oferowanych przez nas przedmiotów. Jako nieliczni oferujemy produkty z naszego asortymentu nawet za połowę ceny.
Co ważne, jako nieliczni oferujemy gwarancję rozruchową. Więc jeśli po zakupie u nas jakiegoś przedmiotu dojdzie do wykrycia wady ukrytej to osobiście zajmiemy się naprawą danej wady, oczywiście nie poniesiesz przez to żadnych kosztów finansowych. Nawet jeśli okazałoby się, że nie można naprawić danego przedmiotu to bez problemu wymienimy go na inny, a jeśli to nie będzie Cię interesować to oddamy Ci pieniądze za zakupiony wcześniej produkt.

 

skuplista222