Wysyłanie...

Wyceń produkt

SKUP ONLINE

Jeśli odwiedzasz nasze Lombardy w swoim mieście, doskonale wiesz, jak wygląda wycena przynoszonych do nas przedmiotów. Nasz pracownik sprawdza ich jakość i proponuje Ci odpowiednią cenę. Jednak od niedawna Lombard 66 działa również w sieci. Nasze usługi są dostępne nie tylko w określonych miastach na terenie województw lubuskiego, dolnośląskiego oraz wielkopolskiego ale w całym kraju. Pojawia się jednak pytanie co z wyceną sprzedawanych przedmiotów? Jak to wygląda w Lombardzie online?
Lombard – wycena online
W gruncie rzeczy wycena w Lombardzie online wygląda niemal tak samo jak w przypadku lombardów stacjonarnych. Klient pokazuje naszemu pracownikowi przedmiot, a on go wycenia. Jedyną różnicą jest fakt, że czynność ta wykonywana jest za pośrednictwem formularza, który znajduje się poniżej. Cały proces wyceny odbywa się w 3 prostych krokach.

Formularz opisu przedmiotu

Opisz nam produkt, który zamierzasz sprzedać


Twoje dane

1. Odwiedź naszą stronę

Wpisz w okienko przeglądarki adres https://lombard66.pl/wycena i znajdziesz się na stronie, za pośrednictwem której możesz wysłać do nas formularz z informacjami o sprzedawanym produkcie.

2. Wypełnij formularz znajdujący się na stronie

Formularz na wskazanej stronie dostosowany jest do wyceny produktów. Wypełnij wszystkie pola bardzo dokładnie, ponieważ dzięki temu nasz pracownik będzie mógł dobrze wycenić przedmiot, który chcesz sprzedać. Jeśli interesuje Cię wycena telefonu online musisz wpisać do formularza dane dotyczące marki, typu oraz roku produkcji konkretnego egzemplarza. W przypadku wyceny laptopa online w opisie powinna znaleźć się także informacja o posiadanym dodatkowym sprzęcie np. ładowarce czy słuchawkach. Jeśli interesuje Cię wycena samochodu online konieczne jest dołączenie informacji czy auto jest sprawne a także kopii dokumentów pojazdu, aby nasz pracownik miał pewność, że pojazd nie jest skradziony. W przypadku naszych Lombardów, zarówno tych stacjonarnych jak i online dużą grupę zastawionych i sprzedawanych przedmiotów stanowią zegarki oraz złote i srebrne monety i biżuteria. Jeśli chcesz wycenić zegarek online musisz, podobnie jak w przypadku innych przedmiotów, dołączyć dokument poświadczający własność. Może to być paragon lub faktura. Jeśli takiego dokumentu nie posiadasz konieczne będzie spisanie oświadczenia o prawie własności do wycenianego przedmiotu. W przypadku wyceny biżuterii online, choć nie tylko, bardzo ważne jest wysłanie zdjęcia zastawianego przedmiotu. To ono pozwoli naszemu pracownikowi dokonać prawidłowej wyceny, która będzie dla Ciebie zadowalająca. Po dokładnym wypełnieniu formularza wyślij go do nas.

3. Propozycja ceny

Po otrzymaniu Twojego formularza nasz pracownik dokładnie zapozna się z wszystkimi informacjami, które się w nim znalazły. Obejrzy zdjęcia przedmiotu oraz całą dokumentację. Na podstawie dostarczonych informacji ustali cenę, którą Ci zaproponuje. Otrzymasz ją w mailu zwrotnym. Jeśli zgadzasz się na proponowaną przez Lombard cenę, możesz przysłać do nas wyceniony przedmiot. Jeśli cena Ci nie odpowiada możesz z nami negocjować lub zrezygnować z transakcji.

W naszym Lombardzie staramy się uprościć wszelkie procedury, w tym również wycenę. Dzięki opcji wyceny online możesz szybko i sprawnie uzyskać informację o lombardowej wartości przedmiotu, który chcesz zastawić lub sprzedać.

Sieć Lombardów - Lombard 66

Zastaw - Skup - Sprzedaż

Odwiedź nasz lokal już dziś!