Nie płać za dostawę - skorzystaj z promocji - Zamów teraz z dostawą ZA DARMO od 99zł! 

Lombard Lubin, ul. Odrodzenia 5b/2/3


PROSZĘ CZEKAĆ...

Napisz do nas

Dane adresowe

  • Lokal: Lombard Lubin
  • Ulica: ul. Odrodzenia 5b/2/3
  • Miasto: 59-300 Lubin
  • Telefon: 508 621 585
  • E-mail: odrodzenia5b@lombard66.pl

Godziny otwarcia

  • Dni robocze: 8-20
  • Sobota: 8-20
  • Niedziela: 8-20 Tylko handlowe

Lombard Lubin


Lombard Lubin znajduję się na ul. Odrodzenia 5b/2/3.  To miejsce, które powinien znać każdy mieszkaniec miasta. Dlaczego? To miejsce, w którym możesz kupować, sprzedawać, zabrać pożyczkę pod zastaw. Na miejscu czekają wyszkoleni pracownicy, którzy pomogą, wytłumaczą, doradzą. 

Pożyczki pod zastaw


Jedna z oferowanych usług to pożyczki pod zastaw. Czym są? Jeśli potrzebujesz gotówki, możesz do nas przyjść ze sprzętem, biżuterią, którą chcesz zastawić. Pracownik na miejscu wyceni przedmiot, opowie Tobie o warunkach spłaty oraz uzgodnicie na jaki okres rzecz będzie zastawiona. Zanim przejdziecie do podpisania dokumentu, pracownik zapozna Cię z warunkami. Zadawaj pytania jeśli czegoś nie rozumiesz. Personel jest wyszkolony i odpowie na nie. Warunki pożyczki nie są skomplikowane, są proste. Pieniądze otrzymasz od ręki. 


Skup złota i elektroniki


Lombard Lubin skupuje również złoto i elektronikę. Co to znaczy? Kiedy będziesz chciał sprzedać złotą biżuterię, monety, sztabki złota możesz do nas zajrzeć. Pracownik na miejscu dokona wyceny. Możesz ją zaakceptować bądź nie. Jeśli cena będzie dla Ciebie odpowiednia towar zostanie u nas, a Ty dostaniesz gotówkę do ręki. Podobnie wygląda sytuacja dotycząca elektroniki. Możesz do nas przynieść różnego rodzaju narzędzia, laptopy, telefony komórkowe, itp. Pracownik dokładnie sprawdzi sprzęt i wyceni. Przedmioty zostaną u nas, a Ty dostaniesz pieniądze. 


Sprzedaż złota i elektroniki


Lombard Lubin to nie zapominajmy punkt handlowy. Możesz u nas kupić wiele rzeczy zawsze taniej niż w sklepie. Są to przedmioty powystawowe, wcześniej zostawione przez ludzi, którym nie były potrzebne. Sprzęt zawsze sprawdzany jest przez pracownika. Nie musisz się martwić, że będzie wadliwy. A przy okazji zawsze możesz ponegocjować cenę. Znajdziesz też u nas wiele perełek jeśli chodzi o biżuterię. Warto przyjść i sprawdzić samemu.


Nasz Lombard jest miejscem, które warto znać, niezależnie od sytuacji życiowej. Jeśli potrzebujesz dodatkowej gotówki od zaraz możesz skorzystać z pożyczki pod zastaw, którą oferujemy. Prosta, czytelna a przede wszystkim bezpieczna umowa pożyczkowa to główna zaleta korzystania z naszych usług. Jeżeli nie lubisz spłacać należności i wolisz gotówkę szybką ale bez długotrwałych zobowiązań, możesz przyjść do nas i sprzedać przedmioty, których już nie używasz. Oferujemy skup złotych pierścionków, złota inwestycyjnego, skup zegarków a także wszelkiego rodzaju sprzętu elektronicznego. To jednak nie wszystko. Jeśli masz ochotę na zmianę telefonu na lepszy model, chcesz zaimponować znajomym doskonałej jakości sprzętem elektronicznym albo szukasz prezentu dla bliskich osób z pewnością warto zajrzeć do nas. Odwiedzając nasz Lombard w Lubinie znajdziesz to wszystko czego szukasz a w razie potrzeby nasi pracownicy podpowiedzą Ci najlepsze rozwiązania.