Prezenty na Dzień Kobiet i Mężczyzn :)

Lombard Lubin, ul. Odrodzenia 5b/2/3


PROSZĘ CZEKAĆ...

Napisz do nas

Dane adresowe

  • Lokal: Lombard Lubin
  • Ulica: ul. Odrodzenia 5b/2/3
  • Miasto: 59-300 Lubin
  • Telefon: 508 621 585
  • E-mail: odrodzenia5b@l66.pl

Godziny otwarcia

  • Dni robocze: 8-20
  • Sobota: 8-20
  • Niedziela: 8-20 Tylko handlowe

Lombard Lubin


Lombard Lubin znajduję się na ul. Odrodzenia 5b/2/3.  To miejsce, które powinien znać każdy mieszkaniec miasta. Dlaczego? To miejsce, w którym możesz kupować i sprzedawać. Na miejscu czekają wyszkoleni pracownicy, którzy pomogą, wytłumaczą, doradzą. 


 


Skup złota i elektroniki


Lombard Lubin skupuje złoto i elektronikę. Co to znaczy? Kiedy będziesz chciał sprzedać złotą biżuterię, monety, sztabki złota możesz do nas zajrzeć. Pracownik na miejscu dokona wyceny. Możesz ją zaakceptować bądź nie. Jeśli cena będzie dla Ciebie odpowiednia towar zostanie u nas, a Ty dostaniesz gotówkę do ręki. Podobnie wygląda sytuacja dotycząca elektroniki. Możesz do nas przynieść różnego rodzaju narzędzia, laptopy, telefony komórkowe, itp. Pracownik dokładnie sprawdzi sprzęt i wyceni. Przedmioty zostaną u nas, a Ty dostaniesz pieniądze. 


Sprzedaż złota i elektroniki


Lombard Lubin to punkt handlowy, w którym możesz kupić wiele rzeczy zawsze taniej niż w sklepie. Są to przedmioty powystawowe, wcześniej zostawione przez ludzi, którym nie były potrzebne. Sprzęt zawsze sprawdzany jest przez pracownika. Nie musisz się martwić, że będzie wadliwy. A przy okazji zawsze możesz ponegocjować cenę. Znajdziesz też u nas wiele perełek jeśli chodzi o biżuterię. Warto przyjść i sprawdzić samemu.


Nasz Lombard jest miejscem, które warto znać. Oferujemy skup złotych pierścionków, złota inwestycyjnego, skup zegarków a także wszelkiego rodzaju sprzętu elektronicznego. To jednak nie wszystko. Jeśli masz ochotę na zmianę telefonu na lepszy model, chcesz zaimponować znajomym doskonałej jakości sprzętem elektronicznym albo szukasz prezentu dla bliskich osób z pewnością warto zajrzeć do nas. Odwiedzając nasz Lombard w Lubinie znajdziesz to wszystko czego szukasz a w razie potrzeby nasi pracownicy podpowiedzą Ci najlepsze rozwiązania.