Lombard Poznań, ul. Ściegiennego 61


PROSZĘ CZEKAĆ...

Napisz do nas

Dane adresowe

  • Lokal: Lombard Poznań
  • Ulica: ul. Ściegiennego 61
  • Miasto: 60-147 Poznań
  • Telefon: 880 105 066
  • E-mail: sciegiennego61@lombard66.pl

Godziny otwarcia

  • Dni robocze: 8-21
  • Sobota: 8-21
  • Niedziela: 8-21 Tylko handlowe

Lombard Poznań Grunwald


Jeżeli potrzebują Państwo dodatkowych pieniędzy, pożyczki zapraszamy do odwiedzenia naszego punktu Lombard Grunwald na ul. Ściegiennego 61. A może posiadają Państwo różne przedmioty, które tylko zajmują miejsce? Wycenimy je. Znajdą też Państwo u nas świetny sprzęt w niskiej cenie. Najlepiej przekonać się samemu. 

Pożyczki pod zastaw Poznań

Nasz Lombard Grunwald między innymi udziela pożyczek pod zastaw. Jeżeli poszukują Państwo dodatkowych pieniędzy i godnych, prostych warunków powinni Państwo odwiedzić nasz punkt. Dzięki takiej pożyczce można otrzymać pieniądze od ręki bez narażania się na ewentualną wizytę windykatora. 

 

Skup złota Poznań


Dla osób, które nie poszukują pożyczki jednak chcą sprzedać nieużywane sprzęty i złoto bądź srebro mamy również dobre rozwiązanie. Skupujemy je, proponując rzetelną wycenę. Jeśli mają Państwo w swoich domach zegarki, sprzęty elektroniczne, biżuterię i inne produkty śmiało mogą Państwo do nas przyjść. Oprócz tego naszą specjalizacją jest skup złota inwestycyjnego np. skup złotych monet i sztab. Odwiedź nasz Lombard na Grunwaldzie i sprawdź.

Sprzedaż złota i elektroniki


Lombard Grunwald nie zajmuje się tylko pożyczkami oraz skupem różnego rodzaju przedmiotów. Naszym popularnym towarem w sklepie jest biżuteria. Zajmujemy się jej sprzedażą, posiadamy szeroki wybór. Znajdą u nas Państwo wiele tradycyjnych modeli pierścionków, bransoletek czy łańcuszków. Oprócz tego można u nas znaleźć prawdziwe perełki, które zostały wykonane na specjalne zamówienie. Znajdą Państwo u nas nie tylko używaną, ale też nową biżuterię. Ponadto w naszym sklepie mamy będące na czasie modele telefonów komórkowych, sprzęt RTV w bardzo dobrej formie i wiele innych przedmiotów, które warto obejrzeć samemu odwiedzając nas. 


Lombard na Grunwaldzie posiada wyuczonych pracowników. Wybierając się do nas z wizytą warto pamiętać o tym, że: można u nas zaciągnąć pożyczkę pod zastaw na prostych warunkach, sprzedać nieużywane sprzęty, a w zamian kupić coś nowego. Skupujemy złoto w atrakcyjnej cenie co potwierdzają opinie klientów.