Odbiór towarów kupionych w lombardzie - osobiście czy z dostawą?

Odbiór towarów kupionych w lombardzie - osobiście czy z dostawą?

Odbiór towarów kupionych w lombardzie - osobiście czy z dostawą?

 

Nastawienie Eko sprawia, że Polacy coraz częściej sięgają po rzeczy używane. Tym samym znacznie wzrosła ilość zakupów dokonywanych w sklepach z odzieżą używaną, na aukcjach, ale także w komisach i lombardach. Dotyczy to także naszego lombardu. Szybko rosnąca liczba sprzedawanych produktów zachęciła nas do wprowadzenia zmian, w tym umożliwienia zakupów z dostawą do domu.

Kupowanie w lombardzie - osobiście czy z domu?


Ostatnie dwa lata nie były dla Polaków najlepsze. Spotkało nas to, o czym wcześniej nawet nie śniliśmy. Czas pandemii zamknął nas w domu, co pociągnęło za sobą wiele skutków zupełnie niezwiązanych z samą chorobą. Wśród nich jest ogromne przyspieszenie w zakresie usług i handlu internetowego. Zamknięcie sklepów stacjonarnych okazało się także bodźcem do rozwoju naszej sieci Lombardów 66. Skoro klienci nie mogą przyjść do nas, to my musimy wyjść im naprzeciw. W ten sposób powstał internetowy oddział naszego Lombardu. Wprawdzie naszym zamiarem było przede wszystkim dotarcie do stałych klientów w wygodny i bezpieczny sposób, okazało się jednak, że w ten sposób pozyskaliśmy także nowych kupujących. Choć okres kwarantanny już minął, to nasz Lombard w intrenecie pozostanie już na stałe. Dziś każdy może przyjść i dokonać zakupu w jednej z filii stacjonarnych naszego sklepu lub skorzystać z usług w intrenecie.

Zakupy w lombardzie z dostawą do domu - korzyści 


Rozwój sieci Lombardów 66 sprawił, że konieczne stało się wprowadzenie nowych rozwiązań dotyczących między innymi dostawy produktów do klienta. W przypadku internetowego punktu  zakupy w lombardzie z dostawą stały się koniecznością. Dzięki tej metodzie dostawy każdy klient internetowy może liczyć na dostarczenie zakupionego produktu pod drzwi domu.
Dostawa do domu to usługa polecana szczególnie klientom Lombardu internetowego, ale nie tylko. W razie potrzeby także lombardy stacjonarne mogą dostarczyć zakupione towary prosto do mieszkania klienta. Jest to wygodna opcja, która znacznie ułatwia zakupy dużych przedmiotów takich jak sprzęt AGD czy meble.

 

Osobisty odbiór towarów kupionych w lombardzie - dlaczego warto wybrać tę opcję?


Kupowanie w lombardzie osobiście to jedna z wybieranych opcji. W przypadku zakupów w lombardzie stacjonarnym nie zawsze warto korzystać z dostawy do domu. Jeśli zakupiony towar jest niewielkich rozmiarów znacznie wygodniejszą opcją jest zabranie go ze sobą podczas zakupów. W ten sposób również dbasz o środowisko, pomagając ograniczyć emisję spalin.  
W większości wypadków zakupiony towar można otrzymać wyłącznie przy pomocy kuriera lub odebrać przesyłkę w paczkomacie. Warto jednak zauważyć, że jeśli mieszkasz w mieście, gdzie znajduje się oddział stacjonarny sieci Lombard 66 wówczas możesz zaznaczyć odbiór osobisty i wymienić konkretny punkt lombardowy. Zakupiony towar zostanie dostarczony do wybranego punktu i przygotowany do odbioru. Niewątpliwą zaletą tego rozwiązania jest szybka dostawa.
 

 Wygodne zakupy w lombardzie - na Twoich warunkach


Ostatnie dwa lata sprawiły, że nasz Lombard bardzo rozwinął się. Pandemia sprawiła, że musieliśmy dostosować nasze działania do aktualnych potrzeb rynku. W wyniku ograniczeń w handlu powstał Lombard 66 w odsłonie internetowej. Cieszy się taką samą popularnością jak punkty stacjonarne. Dzięki usługom kurierskim każdy klient, zarówno ten z Internetu jak i z punktów stacjonarnych może liczyć na dostawę towaru pod same drzwi. Każdy kupujący może samodzielnie podjąć decyzję czy swoje zakupy woli odebrać osobiście czy skorzystać z usług kurierskich.
Stawiając sobie pytanie „odbiór towarów z lombardu osobiście czy z dostawą - co lepsze?” należy stwierdzić, że wszystko zależy od miejsca zakupu. Wybierając stacjonarny punkt lombardowy osobisty odbiór produktów sprawdza się najlepiej. W internetowej odsłonie lombardu osobiste odbieranie zakupów nie zawsze jest możliwe i konieczne staje się skorzystanie z usług kuriera.
 

Również polecamy

Ile kosztuje srebro w lombardzie?
Ile kosztuje srebro w lombardzie?

Opublikowano: 2021-11-23

Ile kosztuje srebro w lombardzie – co musisz wiedzieć? Lombard to bardzo specyficzny punkt handlowy. Można tutaj kupić i sprzedać produkty z bardzo różnych dziedzin. Są tutaj narzędzia,[...]

Ile dostanę za laptopa w Lombardzie?
Ile dostanę za laptopa w Lombardzie?

Opublikowano: 2021-08-14

W dzisiejszych czasach sprzęt komputerowy oraz oprogramowanie bardzo szybko starzeją się. Zauważają to przede wszystkim osoby na co dzień korzystające z laptopów. Model, który był[...]

Gdzie sprzedać gitarę używaną?
Gdzie sprzedać gitarę używaną?

Opublikowano: 2022-03-23

  Gdzie sprzedać gitarę używaną?  Miłość do muzyki, albo raczej do nauki grania na instrumencie, u jednych jest stała i trwa przez dziesięciolecia, ale u innych kończy się po[...]